Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom szerintetek?

Túlreagálom szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal lassan egy éve együtt vagyunk. Én előtte sokáig Pesten laktam, utána hazaköltöztem (egy kisvárosról van szó). A problémám az, hogy ha elmegyünk bulizni, sétálni, bárhová, összefutunk a volt barátnőivel. Ha ez kettesben történik, akkor nincs komolyabb problémám, mert köszönünk, megyünk tovább és kész, de ha baráti társasággal vagyunk, akkor ezek a lányok csatlakoznak a társasághoz, és ugye ehhez nekem jó képet kellene vágnom, hiszen mégsem mondhatom meg a párom barátainak, kivel álljanak szóba, és a páromat sem rángathatom el a barátaitól. De nem megy a jópofizás, legszívesebben menekülnék, nem akarom őket ismerni, nem akarok velük találkozni, rájuk gondolni sem akarok. Annyira zavar ez az egész, képtelen vagyok rajta túllépni. A párom azt mondja, ne foglalkozzak velük, de annyira felidegesítem magam. Most hétvégén nem voltam itthon, mert egy pesti barátnőm nem volt jól lelkileg, és nála voltam, késő éjjel jöttem haza. A párom addig elment a barátaival, és az egyik közösségi portálon a bulin készült fényképeken látom két volt barátnőjét is. Egyszerűen annyira ideges vagyok megint!! Főleg, hogy ezt már sehogy sem lehet kivédeni? Egész nyáron az lesz, hogy vagy én is találkozok velük, vagy a párom ha nélkülem van, ő találkozik velük?!! Ne menjek ki az utcára vagy mit csináljak? Hogyan lehet ezzel megbékélni? A történethez hozzátartozik, hogy az összes volt barátom megcsalt, tehát nincsenek jó tapasztalataim, lehet emiatt nem bírom elviselni az exek közelségét, de nem akarom elrontani a mostani kapcsolatomat. Igyekszem nem sokat hisztizni, de akkor sem bírom. Adnátok tanácsot? 23L
2010. máj. 31. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Minél idősebb leszel, annál terjedelmesebb múltja lesz az éppen aktuális párodnak.

Lehet,hogy egyszer majd egy elvált férfiba szeretsz bele, akinek családja van.

Ezt nem lehet kivédeni. Neked is vannak exeid.

Kis önbizalom turbó nem ártana neked, mert szerintem valóban túlreagálod.....

2010. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne azt nézd, hogy kik vannak ott, hanem azt hogy a párod hogy viselkedik? Ha feltünően sokat foglalkozik velük az gáz. Akkor ülj le a pároddal és mond el neki, hogy téged zavar, hogy túl sokat foglalkozik a régi barátnőivel és beszéljétek meg. Ne engedj az álláspontodból. Ha kell, akkor inkább szakíts vele és keress egy nyugisabb partnert, akivel békében élhettek. DE ha viszont úgy látod, hogy a párod nem törődik velük mert téged szeret akkor légy rá büszke és teljes mellszélességgel és hatalma önbizalommal (ha nincs akkor próbáld a látszatát kelteni :-) ) állj mellé amikor elmentek valahova, hogy lássák hogy igenis te vagy a barátnője és más labdába se rúghat melletted. :-)

Én amúgy nagyon együtt érzek veled, én is nagyon féltékeny típus vagyok. Sok sikert! :-)

2010. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
tökéletesen megértelek. én közvetlenül egy budapest melletti várpsban élek, tehát nem a világ végén, de maga ez a város picike. és igen néha mi is belebotlunk a párom volt nőjébe. ami kimerül annyiban, hogy köszönünk, soha 2 szót nem váltunk tényleg csak köszönés. én lassan 3,5 éve vagyok együtt a párommal, már egy gyerekünk is van és még most is zavar. tudom, hogy a páromat abszolút hidgen hagyja, azt is tudom, hogy én vagyok az kettőnk közül, akit állandóan megbámulnak, szóval még csak azt se mondhatom, hogy én olyan kis ízé vagyok, aki hálát adhat a sorsnak, hogy vlakinek kell. :-) és ettől függetlenül időnként arra gondolok miért nem költözik már el ez a csaj innen? hogy miért? lesz.rom, hány éve voltak együtt, nem akarok bele botlani abba a nőbe, akivel évekig együtt volt a párom és d.gta. ennyi. ne érts félre álmatlan éjszakáim e miatt nincsenek, meg túl gyakran nem is jut ez eszembe. de amikor nagy ritkán látom a csajt arra gondolok, hogy a francért kell nekem belebotlani!!
2010. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, nekem is volt egy ilyen barátom. Nem volt "sok" barátnője előttem, asszem 6, de mindegyik folyton felbukkant. Engem annyira zavart, hogy a végén már szilveszterezni sem mentem vele, mert ő a barátaival akart szilveszterezni, ami persze belterjes társaság volt, engem meg totál zavart ez a háremhelyzet. Mindegy, mindent elárul, hogy nem velem, hanem a hülye volt barátnőivel (is) szilveszterezett. Egyébként tudom, hogy őt már nem érdekelték azok a nők, de miért az volt a fontosabb, hogy inkább velük bulizzon, mint velem? A végén megcsalt (nem volt nőjével), és elhagytam. Szerintem én sosem fogok beletörődni az ilyen szitukba, és most már tudom, hogy olyannal sosem kezdek, akinek udvartartása van.
2010. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!