Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom szerintetek?

Túlreagálom szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal lassan egy éve együtt vagyunk. Én előtte sokáig Pesten laktam, utána hazaköltöztem (egy kisvárosról van szó). A problémám az, hogy ha elmegyünk bulizni, sétálni, bárhová, összefutunk a volt barátnőivel. Ha ez kettesben történik, akkor nincs komolyabb problémám, mert köszönünk, megyünk tovább és kész, de ha baráti társasággal vagyunk, akkor ezek a lányok csatlakoznak a társasághoz, és ugye ehhez nekem jó képet kellene vágnom, hiszen mégsem mondhatom meg a párom barátainak, kivel álljanak szóba, és a páromat sem rángathatom el a barátaitól. De nem megy a jópofizás, legszívesebben menekülnék, nem akarom őket ismerni, nem akarok velük találkozni, rájuk gondolni sem akarok. Annyira zavar ez az egész, képtelen vagyok rajta túllépni. A párom azt mondja, ne foglalkozzak velük, de annyira felidegesítem magam. Most hétvégén nem voltam itthon, mert egy pesti barátnőm nem volt jól lelkileg, és nála voltam, késő éjjel jöttem haza. A párom addig elment a barátaival, és az egyik közösségi portálon a bulin készült fényképeken látom két volt barátnőjét is. Egyszerűen annyira ideges vagyok megint!! Főleg, hogy ezt már sehogy sem lehet kivédeni? Egész nyáron az lesz, hogy vagy én is találkozok velük, vagy a párom ha nélkülem van, ő találkozik velük?!! Ne menjek ki az utcára vagy mit csináljak? Hogyan lehet ezzel megbékélni? A történethez hozzátartozik, hogy az összes volt barátom megcsalt, tehát nincsenek jó tapasztalataim, lehet emiatt nem bírom elviselni az exek közelségét, de nem akarom elrontani a mostani kapcsolatomat. Igyekszem nem sokat hisztizni, de akkor sem bírom. Adnátok tanácsot? 23L
2010. máj. 31. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ilyen sok barátnője volt, a fél város?? Menjetek másik szórakozóhelyre, ahol nem futhattok össze velük, engem is zavarna, a barátodnak meg tekintettel kellene lennie rád, ha szeret.
2010. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a portálon nem összeölelkezve láttad a volt barátnőivel. A volt barátnőknek nincs párjuk, valszínő rájöttél miért? Ne hergeld a pasid, és te se hergeld magad. Egy év alatt csak mélyült annyira a kapcsolatotok, hogy bizzál benne. Majd ha igenis bizonyítékot találsz, vagy észlelsz, akkor balhézhatol, de így ne tedd. Ezzel fogod elüldözni magad mellől.
2010. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát a másik szórakozóhellyel az a baj, hogy nincs :S Kettő-három van a városban, minden fiatal ezekre a helyekre jár. Most koncert volt, szóval mindenkit ott evett a fene.
2010. máj. 31. 22:16
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Valamilyen szinten megértelek, engem is idegesítene ha az én barátom körül állandóan ott lebzselnének az ex-ek. Ülj le a pároddal és mond el neki, hogy ez téged zavar. Ha normális, megfogja értei és valahogy dűlőre juttok majd.
2010. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Öszintén szólva, ha már féltékeny akarsz lenni, akkor ne az exek közt keresd azt, akivel megcsalhat a barátod, azok már lezárt ügyek.
2010. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban ezt megkell szokni. Én is összefutok az exemmel, a párom exeivel is, de nem zavar. A barátod téged választott nem őket ez a lényeg.
2010. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Ha az összes barátodm megcsalt akkor lehet benned van a hiba. Pl túl féltékeny vagy.

De vissza is lehet kérdezni: most akkor azok a lányok ne merjék kidugni a fejük a házból mert téged zavar? Ne foglalkozz velük.

2010. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy hibátlan vagyok, de sztem ott volt a gond, hogy még nem voltak túl az előzőn, csak elfelejtettek nekem szólni. Én pedig nem tudtam az elérhetetlent játszani, mivel szerelmes voltam, nekik pedig az kellett, amit nem kaphattak meg. Persze a fő probléma az volt, hogy nem illettünk össze.
2010. máj. 31. 22:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a párodnak,hogy Neked ez és ez rosszul esik,és hogy tudnátok-e esetleg valamilyen kompromisszumot kötni?Ha szeretitek egymást,és működik a kapcsolatotok,akkor ez nem fog gondot okozni.csak maradj higgadt,nyugodt,és kedves.

Egyébként ne haragudj meg,de nekem úgy jött le a leírtakból,hogy régebben a párod elég ,,aktív" életet élt,elég nagy Casanova lehetett...Nem lehet,hogy Téged tulajdonképpen ez zavar?(főleg a negatív tapasztalataid fényében.)Valahol megértem,mi a problémád.Nyugodj meg,a féltékenység haragot szül,az meg ugye rossz tanácsadó!

2010. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Akkor költözz el onnan! Most akkor a párod egész nap üljön otthon a rigolyáid miatt?
2010. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!