Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Anyám tegnap úgy megrúgott, hogy alig tudtam reggel lábraállni, most meg mindent széttör amit a kezébevesz és az enyém, és azt kiabálja, hogy gyűlöllek te f**zk***ög... 18/F
2010. máj. 31. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Üdv! Először is szerintem eszedbe ne jusson a rendőrségen följelenteni, ugyanis mégis csak az édesanyád, egyébként meg azzal nem segítenél rajta, hanem csak még fokoznád a feszültséget benne, és így még nagyobb lenne a szakadék köztetek.

Ha így viselkedik, mint ahogy leírtad, akkor komoly pszichés problémái lehetnek, amiket csak szakember segítségével lehet rendbe hozni, viszont gondolom ilyesmiről hallani sem akar.Amit tehetsz, az az, hogy a körzeti orvoshoz fordulsz, elmondod ott, hogy hogy szokott viselkedni anyukád, és ő majd remélhetőleg mindkettőtök érdekében fog tudni segíteni!! Persze nem ismerem a családi hátteredet, körülményeidet, de valószínűleg anyukád nem tudja megfelelően irányítani már a saját életét, ettől feszült, és nyilván azon vezeti azt le, aki a közelben van, azaz te.Mindenképp próbálj neki elintézni, hogy segítséget kapjon (pszichiátriai jellegűt), ugyanis különben csak egyre fokozódik, eldurvul ez az állapot! Sok sikert!

2010. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként "kétszínűség" alatt gondolom azt érted, hogy másoknak hallgat a saját dühkitöréseiről, mindenért téged okol, és a te hibáidat nagyítja föl, ezzel magyarázva az ő esetleges feszült viselkedését...igaz?!
2010. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azt érti "kétszinűség" alatt, hogy társaságban kedvesen, természetesen viselkedik vele, előadja magát, hogy ő milyen jó anya, stb... Én is ismerek ilyet.
2010. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Férjem anyja is ilyen. Volt. Akkor hagyta abba, mikor a férjem 18-19 évesen, az egyik ilyen dühkitörésénél egy kispárnával megcsapkodta. Anyuci értett a szóból, hogy legközelebb már nem lesz kispárna... Soha többet nem őrjöngött. Am jó lenne, ha mielőbb elköltöznél, a saját érdekedben.
2010. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A pszihiátriai kezelés időrendileg hogy zajlik? Az a baj, hogy egyedül neki van keresete a családban.
2010. jún. 1. 00:44
 16/18 anonim ***** válasza:
De miert akadt ki ennyire rad? Valami rosszat tettel, mondtal?
2010. jún. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőknek minden, még a puszta jelenléted is "rossz". Pl leülsz a kanapéra, odébbteszel egy kispárnát és máris áll a bál. Vagy ülsz a wc-n és máris ott üvölt az ajtó előtt, hogy éppen most takarította ki a fürdőt, te patkány meg összepiszkolod! Gondolhatjátok... :(
2010. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen:sMindenér én vagyok a hibás,ha kitakarítok az a baj ha nem akkor az a baj stb.Sokszor tépte már meg a hajam,volt h a szám is kicsattant.Tegnap a parfümös dobozt vágta hozzám és be van a könyökömnék dagadva.Feljelenteni nem akarom.Ha betöltöm a 18at meek el itthonról.Lenne hova 16L
2010. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!