Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Anyám tegnap úgy megrúgott, hogy alig tudtam reggel lábraállni, most meg mindent széttör amit a kezébevesz és az enyém, és azt kiabálja, hogy gyűlöllek te f**zk***ög... 18/F
2010. máj. 31. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz hívd rá a rendőrséget! Menj az ügyeletre látleletet vetetni! Nem csak az apákat lehet kivenni a családból. Kérj ismerőstől segitséget és menj el otthonról.
2010. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy.Ha van hova menned pl.nagyszülök,és nem lenne baj ha ott vagy akkor költözz el otthonról.

Ha ez nem lehetséges akkor gyámügy,vagy pedig beszéld meg anyukáddal hogy mi is a problémája.

2010. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mégis mért csinálta ezt veled?Nem csináltál semmi rosszat?

De mondjuk akkor se kellene szeretintem ezt csinálnia.

Előző voltam.

2010. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
menj el az ügyeletre váltsd ki a látleletet, utána pedig jelentsd fel!!
2010. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vedd ki a kezéből, ami a tiéd és mondd meg neki, hogy a hisztiseket pofán szokták vágni, szóval higgadjon le... esetleg öntsd le egy vödör jeges vízzel. Szétgurultak a gyógyszerei?
2010. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, hogy (részedről) nem volt semmi előzmény... Ha viszont mégis így van, akkor anyukád beteg!
2010. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Oké oké. Lehet a kérdező is csinált valamit, de azért nem kellene rugdosni meg ilyen csúnyát mondania. Hisz csak a fia. Mindenképpen orvos, aztán ha valamelyik rokon megengedi, költözz oda. Vagy apukáddal mi a helyzet? Együtt vannak? Vagy ha elváltak hozzá nem tudsz menni?
2010. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

21:21


Persze, nem azt mondtam, hogy ez normális, én sem tudom elképzelni, hogy egy anya ilyet csináljon (bármit is követett el a gyerek), csak azt mondom, hogy leírhatta volna, hogy mi volt az előzmény. Érdekes...

2010. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Általában minden apróságtól dühbe jön, még attól is ha megkérdezem, hogy segítsek-e. Ha nincs látlelet, akkor is tudom orvoshoz vinni?
2010. máj. 31. 23:28
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy mások előtt nagyon kétszínű tud lenni.
2010. máj. 31. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!