Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ocsem nem tanul, a szuleim...

Az ocsem nem tanul, a szuleim nem torodnek vele?

Figyelt kérdés
Van egy kis korkulonbseg ocsem es koztem, o 13 eves, en meg mar egyetemista vagyok. Velem kemenyebben bantak, napi 1 orat tevezhettem vagy jatszattam a gepen, o meg egesz nap nyomja, meg a suliban is. Tudom, hogy a szuleim aggodnak, tolem kernek tanacsot, en meg mondom, hogy szabalyozzak jobban, erre az a valasz, hogy Ot nem lehet... hat most mit csinaljak? Semmi energiajuk figyelni ra, tudom, hogy mindkettejuk munkahelyen gaz van, de igy a kolyok egesz elete gallyra mehet. Felek, hogy mi lesz vele, mindig harmasokat kap es azt mondja, hogy o ugyse akar soha egyetemre menni. Meglenne az esze, de nem erdekli semmi. Mit tehetnek erte? (En keveset vagyok otthon, hetente/kethetente 2 napot.)
2017. nov. 15. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Tanulatlanok vagytok.

Borzalmasan.

Több élet kell mire lesz valami halvány fogalmatok, hogyan kell létezni, és ez alapján gyermeket nevelni.

Sok tanulást, testvéreim! :))

2017. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki kettesekkel volt gimiben és orvos lett, tesóm hármasokkal volt és doktorált fizikus lett, a jegyek önmagukban sokszor nem jelentenek semmit.
2017. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy eléggé demotiváló tud lenni,ha a szülők is szenvednek a mindennapi munkájuk során, főleg, ha közben tanult emberek.
2017. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
12# könnyű ezt így utólag mondani, amikor a tesód hozta a hármasokat, nem hiszem, hogy megsimizték a szüleid a fejét, hogy nem baj, összejön az a doktori. Nem tudhatták előre. A szülő csak azt látja, hogy ha hármasa van, akkor már nem lesz belőle senki, csak segédmunkás. Tapasztalatból tudom.
2017. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!