Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm több mint 1 éve...

Barátnőm több mint 1 éve ismerkedett meg a párjával. Esküvőt, gyerekeket terveznek, tehát közösen képzelik el a jövőjüket. Csak van egy kis probléma?

Figyelt kérdés
A szülei nem igazán fogadják el a fiút,akinek annyi a hibája,hogy külföldi állampolgárságú. Véleményük szerint találhatott volna magának magyar fiút is. Sokat járunk össze a barátnőmékkel és a barátja kedves,mindent megtesz érte. Jó látni,hogy boldogok együtt. A szülők mégse tudnak megenyhülni. Mondanom se kell ez rosszul esik a barátnőméknek,pláne,hogy konkrét indokot sose kaptak arra,hogy mi miatt nem hajlandók elfogadni ezt a kapcsolatot. Sajnálom őket,teljes mértékben kiállok mellettük. Engem és a párom egyáltalán nem zavar,hogy az ő párja külföldi. Ti mit gondoltok? Valaha megenyhülnek a lány szülei? Történt már valakivel hasonló/baráti körében esetleg? Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 31. 09:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Figyelj kedves utolsó! Hidd el van saját életem és hidd el foglalkozom azzal is és elég izgalmas! Csak tudod mi ketten már nagyon sok mindenen átmentünk. Mindig számíthattam rá és ő is rám. És bocs már hogy kérdezni mertem.
2010. máj. 31. 17:25
 22/23 A kérdező kommentje:
Ja és nem hinném hogy kéretlen jótanácsokkal látnám el. De lényegtelen.
2010. máj. 31. 17:26
 23/23 anonim ***** válasza:

Magyar fiuval normalis, csinos no nem boldogulhat, mert a magyar pasik a rosszra buknak, a jo nem kell nekik.

Nekem akkor se kellene magyar pali ha utnam dobnak!!!

svajci parom van, o vegre normalis, nem ku..azik, nem iszik, nem gerjed ocsmany nokre, nem kell belerugni ahhoz hogy tiszteljen engem, Megbecsuli amit erte teszek, nem hagy el egy r...dt k...ert aki egy vajas kenyeret nem tud megkenni se a fel varos tekeqrta mar a zsiros tomporat:)

2015. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!