Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít ennyire?

Miért idegesít ennyire?

Figyelt kérdés
Senkitől sem irritál, de ha anyukám sokáig rajtam hagyja a kezét, vagy így elkezd "hülyülni" hogy a hajam buzerálja, vagy valami, az ideg elkap. Nagyon nagyon idegesít, de senki mástól, csak tőle. Ez mért van? 17L
2010. máj. 30. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért,mert kamasz vagy,aki már nem vágyik a szülők testi közelségére,a babusgatásra.Ezt kedvesen,finoman közölheted is anyuddal,de azért mindig mondd el neki,hogy ettől függetlenül nagyon szereted!Akkor biztosan nem lesz harag.

Egyébként,aki azt írta,hogy akkor fogod igazán becsülni,mikor már nem lesz,annak maximálisan igaza van!Bármennyire nyálasan hangzik is,ez nagyon igaz,és ezt főleg az érti meg,akinek beteg az anyukája,vagy már nincs,vagy bármikor elveszítheti. 23/L

2010. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Közhely, de igaz.

Majd lesz egy gyerkőcöd, és meg fogod érteni anyukádat.

Addig biztos, hogy nem.

Én sem értettem mostanáig, de most már megértettem...


Neki mindig is a kislánya leszel, még 40-50 évesen is, és mindig jó érzést fog benne kelteni, ha megsimogathat, és megpuszilgathat.

Mert ő az édesanyád.

Mert 9 hónapig egy test voltatok.

Mert szerető, féltő gondoskodással nevel 17 éve.

Mert jobban szeret a saját életénél.


Te meg kamasz vagy, és utálod a szeretetnyilvánításait.

Ezen mindannyian átmegyünk, majd pár év múlva megváltozik minden, ha már túl vagy a kamaszkoron, és helyreteszed magadat a világban.

Nem gond ám ez, nehogy azt hidd!

Ez így normális, mint mondtam, ezzel ennyi idősen mindegyikünk így volt.

2010. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én Imádom és szeretem anyámat, most is tűzbe mennék érte, nagyon jó a kapcsolatunk, nem arról van szó hogy itt bárki is nyafog ... ha valamibe nem látsz bele, ne írj!! Nem kell lekezelni a másikat. Én mivel Imádom az egyetlen édes anyámat, pont ezért nem értem mért idegel ennyire ez a dolog. De lehet igaza lesz annak, aki írta, hogy "kinőttem" belőle úgymond. Köszönöm a normális válaszokat!! :)
2010. máj. 31. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!