Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít ennyire?

Miért idegesít ennyire?

Figyelt kérdés
Senkitől sem irritál, de ha anyukám sokáig rajtam hagyja a kezét, vagy így elkezd "hülyülni" hogy a hajam buzerálja, vagy valami, az ideg elkap. Nagyon nagyon idegesít, de senki mástól, csak tőle. Ez mért van? 17L
2010. máj. 30. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert neki jó hozzád érni, mert szeret, mert a kislánya vagy. Téged meg azért idegesít, mert úgy érzed, hogy kinőttél ebből a korból.
2010. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%

Engem is idegesít,nem vagy egyedül,sőt már néha az felhúz ha puszikat ad.. :)

16/L

2010. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok lány, és fiatalabb is vagyok (14/F) de engem is idegesít, ha az anyám fogdoz, az is, ha puszilni próbál, de még az is, ha túl sokáig néz rám, vagyis ha bámul rám. Mert ilyenkor úgy érzem, hogy lekezel, csak egy 8 évesnek néz engem.
2010. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egyfajta testi közelség, ami családtagok között teljesen normális, de te meg már szerintem más ilyesfajta közeledésére vágysz, ezért nem esik olyan jól, ha pl anyukád birizgálja a hajad vagy gyakrabban megérint. Legalábbis nálam ez van.
2010. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Majd ha nem lesz már, akkor a fél kezed is odaadnád egy ilyen pillanatért.


18/L

2010. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
23:03 mennyire igazad van! Ennyi nyafogó hülye tinit egy rakáson! Ahelyett, hogy örülnének, hogy szeretik őket!
2010. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki... az én anyám soha nem puszilt meg és soha nem simogatott meg vagy akármi. :S Tisztes távolságból mindent...
2010. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
23:03-s tök igazad van :(
2010. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezt ennyire túldramatizálni kedves pár utolsó kommentelő?


Persze, mindenkinek hiányzik a szülője, mikor már nincs vele. De minden kamasz érez ilyen érzéseket, nem kell ezért leugatni őket.

2010. máj. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehett :)

Ime a két leggyakoribb:

1.Te úgy ézed már nem vagy olyan pici, hogy dédelgetni kelljen.

2. Más a személyiségetek. Lehet, hogy tudat alatt nem kedveled. NEM NEM SZERETED! Hanem nem kedveled. Egyszerűen mások vagytok.

2010. máj. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!