Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jöttetek újra...

Mennyi idő után jöttetek újra össze?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, akiknek viharos kapcsolatuk volt, van: hányszor, mennyi időre szakítottatok, hogy mi történt a szakítások között és most hogy vagytok?.
2010. máj. 30. 22:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
bátyámat 19 évesen elhagyta a nagy szerelme. bátyám ezután (10 éve) külföldre költözött mindkettőjüknek van új kapcsolata. a csaj a mai napig bánja fiatalkori hülyeségét és szenved, és tesom se felejti már 10 éve. évente egyszer tudnak találkozni, akkor együtt vannak, utána újra jön az egy év szenvedés... megérte?
2010. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kétszer szakítottunk a párommal, egyszer kb 9 hónap után, amikor össze akart velem költözni, de én nem akartam és hülye voltam és megcsaltam. Egy hétig bírtuk. Rá három hónapra ő csalt meg engem, mint kiderült, azért, mert nem hitte el, hogy tudok hozzá hűséges lenni, miután megcsaltam. Három hónapot voltunk külön, aztán rájöttünk, hogy ez így nem jó. Most már több, mint egy éve együtt élünk és nagyon jó :)
2010. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 sulfur ***** válasza:
18:25 Igazad van. Zömmel a szív parancsol. De mi van olyankor, amikor a észnek kell kimondania a nemet? A volt feleségemet még 1 év különélés után is szeretem. Találkozni nem találkozunk, mégis. DE ide nem jöhet vissza, semmiképpen sem. Számomra a megcsalás nem megbocsájtható.
2010. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
16:02 - és a párodnak volt közben más?
2010. jún. 17. 10:33
 25/29 A kérdező kommentje:
18:28 - és miért nem jön össze a tesód akkor a szerelmével? Nem értem... :-(
2010. jún. 17. 10:34
 26/29 anonim ***** válasza:

16 02-es vagyok

azt hogy szex volt-e nem mondta, de bepróbálkozott másoknál

szerencsére nem jöttek össze

2010. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Mi kétszer is szakítottunk, pont most békültünk is.

Az első szakítás 3 hétig tartott, én szakított vele, őt nagyon megviselte a dolog, mikor a szakítás után először felkerestem, futva rohant vissza a kezeimbe.

A második kicsit kevesebb, mint 2 hét volt, ez egyébként elkerülhető lett volna. Ekkor mindketten azt hittük, hogy valóban ez volt a vég, de hát a tegnap estét együtt töltöttük, szóval szerencsére visszataláltunk egymáshoz.

Most hogy vagyunk? Kicsit még zilált a dolog, de örülök, hogy ismét itt van mellettem. (:

2020. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Hat, mi sok szakítás után (10 éve írtam ki a kérdést) végleg szakítottunk. Azóta férjhez mentem máshoz és van gyerekünk is.

De azért hajrá mindenkinek!

2020. szept. 7. 09:23
 29/29 anonim válasza:
Jaj, ezt a kérdést lassan már régészek fogják feltárni, de kedves kérdező, szerinted (ennyi szakítás után) mi a "jó út" a visszataláláshoz?
2022. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!