Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jöttetek újra...

Mennyi idő után jöttetek újra össze?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, akiknek viharos kapcsolatuk volt, van: hányszor, mennyi időre szakítottatok, hogy mi történt a szakítások között és most hogy vagytok?.
2010. máj. 30. 22:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Aki az exével összejön az egy idióta b..rom!
2010. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
4évig voltunk együtt kb:3szor szakitottunk és max 2hónap volt!Most szakitottunk 1 hónapja szerintem ez végleges marad!
2010. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunk nagyon szépen indult, majd pár év múlva elég viharos lett. Szakítottunk. 1 hónapig bírtuk a másik nélkül, majd kibékültünk. Most van egy 20 hónapos gyermekünk és tervezzük a kistestvért. Múlt hónapban volt 14 éve, hogy megismerkedtünk.
2010. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

nekem van egy ismerősöm akinek van egy kislánya. a fiújával (gyerek apja) mindig szakítanak, összejönnek, szakítanak, összejönnek és így megy ez mindig és mindig. ja és közbe a csaj állandóan utaztatja azt a kislányt mert ide-oda költözik. am a kislány most 1,5 éves, és születése óta ez van.


én nem jönnék össze azzal akivel már szakítottam egyszer!!!

2010. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
2 éve vagyunk (?) együtt, sokszor szakítottunk már, de a nagyobbak... tavaly az egész nyarat töltöttük külön, aztán szeptemberben összejöttünk, azóta tartott egészen május eleje- közepéig, azóta most újra külön vagyunk, talán ez lesz a végleges... annyira már nem is bánom, nem kell az ilyen már nekem. Kisebb szakításokból sok volt, nem is tudom már mennyi :S
2010. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó vagyok: aki az exével összejön az tényleg hibát követ el.
2010. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%
Csak a káposztát lehet felmelegíteni...
2010. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmmel kb. 5 év alatt minden évben legalább 1-szer szakított a pasija, majd - miután nem talált jobban - visszakönyörögte magát. Megnősülni nem akar, a barátnőm 35 felé jár, se férj, se gyerek. A pasi meg bármikor leléphet újra, és... mi van, ha egyszer talál jobbat?


Hidd el nekem, fölösleges erőltetni, ami nem megy. Minél előbb új kapcsolatba kezdesz, annál nagyobb az esélyed, hogy olyat találsz, aki nem akar szakítani. Jobb, ha most fejezitek be, mintha 2-5-10 év múlva lép le, és akkor kell új életet kezdened.


Aki akar téged, az rövid időn belül eldönti. Csak az gondolkozik, aki nem akar igazán.

2010. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Jaj, bocs, de ez a felmelegített káposztás már olyan unalmas. Mintha valami kötelező törvény lenne. Én tudok erre i, arra is példát. A legjobb barátnőmék 5 évig szenvedtek, szinte nem múlt el hét szakítás nélkül, de másfél éve boldog házasok és én örülök. Egy másikkal meg 7 éve szórakozik a pasija, azt seggbe kéne rúgnia viszont.
2010. máj. 31. 09:56
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 év után szakitottunk, külön voltunk 1 évig. Ez alatt az idő alatt egyikünknek sem volt komoly párkapcsolata. Aztán újra találkoztunk (az alatt az egy év alatt még csak nem is beszéltünk) és egy pár lettünk megint, ami azóta is tart. Lassan 2 éve vagyunk házasok és van egy 10 hónapos kisfiúnk.
2010. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!