Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt szégyellnem kéne a...

Emiatt szégyellnem kéne a szüleimet?

Figyelt kérdés
Erről még nem mertem senkinek beszélni mert nem tudom hogyan fogadnák az emberek, szóval az van, az apám anyámnak a nagybátyja.
2017. nov. 3. 23:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
29-es látom, életedben nem jártál Izlandon. Meglepően kevés a szőke.
2017. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
95%

Hú, ez elég meredek.

A vértfertőzés ilyen közeli rokonok között sosem lesz egy elfogadott dolog. Ha te nem szégyelled emiatt a szüleidet, szíved joga, de készülj fel arra, hogy lesznek, akik meglepődnek rajta vagy elég csúnya dolgokat mondanak. Ha őszinte akarok lenni, engem is taszít a dolog.

2017. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
29%
És ezt a kérdést ti tényleg elhiszitek? 😂
2017. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, oké, unokatesók összeházasodnak-régen ez bevett szokás volt, de nagybácsi unokahúggal-régen sem! Nem is hallottam még ilyet, könyvekben sem, holott mondjuk az unokatesós dologra van pár történelmi, közismert- példa.
2017. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen mindegy, hogy ki és mit hisz el!

Egy időben sokat jártam vidékre, és már akkor feltűnt, hogy néhány faluban szinte mindenki hasonlít egymásra. Akkor még nem sejtettem az okát.

Mára már teljesen világos, hogy akkoriban teljesen másképpen telt el egy italozós falunap...


Szerintem itt a gyíkon is van olyan, aki látott már ilyen nagy hasonlóságot a rokonok, a szomszédok, avagy egy másik falu lakói között.

2017. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ahh, hamis. Kepzeljetek el, hogy testveretek fyermekevel kossetek kapcsolatot. Lehetetlen. Ha meg is, az olyan ritka, mit a feherhollo.
2017. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy Hitlernek is ilyen rokoni kapcsolatban voltak a szülei, szóval én félnék tőled :D
2017. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!