Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt szégyellnem kéne a...

Emiatt szégyellnem kéne a szüleimet?

Figyelt kérdés
Erről még nem mertem senkinek beszélni mert nem tudom hogyan fogadnák az emberek, szóval az van, az apám anyámnak a nagybátyja.
2017. nov. 3. 23:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell vele dicsekedni, de szégyellni se.
2017. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
97%
hát meredek, az biztos. szerintem se dicsekedj vele, de emiatt te ne szégyelld magad, mert nem tehetsz róla.
2017. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
22%
Én is az értetlenkedők közé tartozom, aki a leszármazást nem érti (annak ellenére, hogy tanult genetikát), jobb lenne ezt egy leszármazási ábrán megrajzolni, mert a szavak az ember agyában nem hoznak létre grafikus képet, amin világos lenne a genetikai kapcsolat. Itt senki részéről nincs helye szégyenérzetnek (mint erkölcsi megítélésnek).
2017. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
17%
a, akkor megvan, miért lettél olyan kis göcsört, aki unalmában kamut írogat ki...
2017. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
96%
Ezt ne is mondd el senkinek. A nagybátyád aki a nagyapád hogyan fogadta el ezt a kapcsolatot, hogy az öccse és a lánya együtt vannak ?
2017. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
81%
reggel hugom este dugom
2017. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
37%
a szülő testvérének a gyereke az unokatestvér... tehát ha anyukád az apukád bátyjának a gyereke akkor neked az unokatestvéred is :O ez se gyakori ! egyátalán hogy jöttek össze ? mást nem találtak ? de hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem igen, ez szégyen
2017. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha én ezt megtudnám mai fejjel, undorodnék az apámtól.


Ha ebben nő fel az ember, nem tekinti olyan vészesnek, de gondolom érzed a válaszokból, milyen visszataszítónak tartjuk az egészet.

Kíváncsi vagyok mekkora korkülönbség van köztük.. minél nagyobb, annál undorítóbb az eset.


Persze te nem tehetsz erről.

2017. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen vértfertőző genetikával ne szaporodj,ha nem akarsz agresszív vagy fogyatékos gyereket.

Azt hiszem ilyenkor több,mint 130% eséllyel nő az agresszióra való hajlam.

Az ilyen-olyan szindrómákról és ritka betegségekről nem is beszélve.

Szerinted a zsidók többsége miért néz ki olyan betegesen,főleg az askenáziak?Mert belterjesség van.

Ízlandon miért minden ember kék szemű és szőke vagy testi fogyatékos,vagy egyszerre mind a kettő?Ott is a belterjesség miatt.Dánia pepitában ugyanez.

Az ázsiai muszlimok körében is sajnos baromi elterjedt a vérfertőzés,ilyen pakisztániakra,meg libanoniakra kell ezalatt gondolni.

Az ókori Egyiptom fáraó dinasztiáiról ugye nem akarsz kies előadást hallani,miért nem jó ilyen örökséggel szaporodni?

2017. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
46%
*kies=kis
2017. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!