Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy más szülő máshogy...

Attól, hogy más szülő máshogy tesz/gondolkodik azt szüleimet miért érdekli?

Figyelt kérdés
Bátyám nincs még féléve a barátnőjével (első bnője), de ha tesóm náluk van több napot, főznek, mosnak rá, úgy csinálnak vele, mint ha a fiúk lenne. Volt hogy a lány anyja lehozta hozzánk 50kmre azért, hogy ne kelljen buszozniuk, vagy amikor erre járt, elvitte a rokonaikhoz tesómékat aztán ő hazament, de tesómék meg 7órával később este vonattal mentek. Most lehozta a tesómat, a barátnője is jött, de nem jöttek be. Mondtam anyáméknak, hogy mit érdekli őket mikor a pénzt úgysem kérik el, meg ahogy viselkednek már szerintem fiukként törődnek vele. 21f 17l a koruk
2017. júl. 24. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Fuss neki mégegyszer, kicsit összeszedettebben legyszives.
2017. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Most lehozta előtt elfelejtettem, írni, hogy szüleim többször csodálkoznak, hogy szinte ideo-oda ugrálnak a tesómért ha akarja ha nem, és ezen vannak mindig fenn akadva, és azért hozta le, mert nem tudtunk volna tesómért elmenni az állomásra, és inkább lehozta kocsival utazva 50-60km-t. Szüleim többször fennakadnak az ilyeneken, indokként azért mert mégis az ő fiúk, de azt nem értem ha a lány családját nem zavarja, hogy ennyit utaznak egy konkrétan ismeretlen srácért akkor egészségükre.
2017. júl. 24. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elkényeztetik a bátyádat és ez a szüleidnek nem tetszik.


Általában mindennek ára van és a szüleid talán attól tartanak, hogy a bátyádnak ezekért a bónuszokért még egyszer fizetnie kell. Ami nagyon valószínű is lehet.


Mondjuk, nagyobb gondjuk sose legyen a szüleidnek mint azért aggódni, hogy a bátyádat a barátnője szülei ajnározzák.

2017. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én ebből csak annyit értek hogy szívélyesen fogadták a kérdező testvérét a lány családjában. Mi is ezzel a gond?
2017. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Ez azért már messze túl van azon, hogy kedvelik, szívesen látják.

A szüleitek helyében nekem gyanús lenne. Föltenném magamnak a kérdést: "Miért akarják ennyire megfogni a fiamat a lányuk számára?"

Hirtelen olyanok jutnak eszembe, hogy a lánynak esetleg valami rejtett betegsége van (pl. pszichiátriai), és azt akarják, hogy a fiú vegye el, legyen hamar gyerekük, mielőtt még megtudja ezt.

Vagy mondjuk a csaj biszex, és a szülei kezüket-lábukat törik, nehogy újból csajjal jöjjön össze.


Engem egyébként a bátyád helyében is zavarna ez, ill. a lányon keresztül próbálnám óvatosan kideríteni, hogy a szülei miért csinálhatják ezt velem. Azt pl. hogy kimossák a fehérneműmet, mert hétvégén náluk vagyok, eleve nem is engedném. Mondjuk a "főznek rá", az érthető: ha főznek a lányuknak, akkor a lányuk vendégét is asztalhoz hívják.


Viszont ilyen rövid kapcsolatnál nem hiszem, hogy napokig ott lennék náluk. 50 km nem olyan nagy távolság, reggel mennék, este jönnék haza. Legföljebb, ha valami esti programra mennénk, akkor aludnék ott.

2017. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Még az jutott eszembe, hogy a bátyád helyében is inkább taszítana ez a viselkedés. Pl. a hazahozás kapcsán rögtön az jutna eszembe, hogy ha a lányuk barátjának így kinyalják a fenekét, akkor nyilván a lányuk is ehhez van szoktatva. Szóval könnyen lehet, hogy egy elkényeztetett lány, aki majd hisztizni fog, ha félórát gyalogolnia kell az állomástól, mert nincs a feneke alatt autó.
2017. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Focizik, tehat gyalogolni tud, meg egyszer meselte, hogy orokbe lett fogadva, lehet nem akarjak a szulei is hogy hianyt erezzen de ugy szereti a szuleit mint ha verszerintiek lennenek. Es tesom is mondta elbuszozik, nem kell lehozni de erolkodtek
2017. júl. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!