Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám eltűnt, mivel tudnám...

A bátyám eltűnt, mivel tudnám támogatni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni.A bátyám ma elment itthonról azzal a szóval hogy moziba megy.Elvileg 16:25-kor jött volna haza vonattal.Nem jött.A telefonját folyamatosan hívogatjuk,hiába.Most 19:00 van.Mivel tudnám támogatni a szüleimet?Ja igen,a bátyám (17) SOHA nem csavargott,mindig megnézi a telefonját...Szóval?Mit tudnánk csinálni?

2017. nov. 2. 18:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi az időt elírtam a telefonom órája siet://
2017. nov. 2. 18:55
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ne aggódjatok, biztos csak elidőzik a barátaival!

Esetleg nem tudjátok, hogy kivel ment moziba? Felhívhatnátok vagy írhatnátok neki üzenetet, hogy nem tudja-e véletlenül, hogy mikor ér haza tesód.

2017. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

2,5 óra még nem olyan sok.

Lehet csak lekéste a vonatot, és mozi után elfelejtette visszakapcsolni a telóját. Én már többször jártam így.

Próbáld ezzel nyugtatni őket.

Vagy esetleg lehet, hogy beült mégegy filmre.

Remélem csak ilyen egyszerű oka van a késésnek.

2017. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi lehet hogy csak lekeste a vonatot...bárkivel megtortenhet...vagy lemerült a telefonja...
2017. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Hívjátok fel a barátait, ismerőseit, hátha beszélt valakivel, vagy látta valaki. Kicsöng a telefonja?
2017. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is csak lekéste a vonatot, vagy még lóg egy kicsit a barátaival. Én is 17 éves vagyok, gyakran szoktam így járni, hogy összefutok valakivel és elidőzök vele:) Ne aggódj nem lesz semmi baj sem!
2017. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
A szüleidet meg próbáld megnyugtatni ezekkel az indokokkal
2017. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Az is lehet, hogy elvesztette a telefonját. Ne aggódjatok, haza fog jönni!
2017. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj ide, hogy előkerült e.
2017. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Meglett?
2017. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!