Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak tulreagálom?

Szerintetek is csak tulreagálom?

Figyelt kérdés
bocs lehet h rossz a kaegoria.. szova az van h bnőmmel megbeszéltük multkor h csinálunk közös mozit erre engem nemengedtek el őt viszont igen és elment másik bnőjével aztán most is csináltunk közös progit és oda se tudtam elmenni ezért elment mással. nekem ez szarul esett:S szerintetek csak én reagálom tul? hát végülis velem volt megbeszélve akkor nemtudna ő is lemondani rola? muszáj mindenképp megcsinálnia h jo legyen neki? meg a mozinál is nemtudna mást nézni akkor vagy később megnézni velem? még a szülinapom ünneplésekor du is az volt amit ő akart... mindig csak amgára gondol és ha elmondom neki amit gondolok pl most az előbb akkor elkezdi h te bekattantál stb . tényleg én reagálom tul? amugy én laza csaj vok nem szoktam parázni sokat de kezdek idegeslenni tőle meg szarul esik h le se szarja mivan velem. én tuti nemcsinálnék olyat ami neki szar lenne. ő viszont simán és ezt nemfogja fel.. légyszi nagyonszépen kérlek mondjátok el a véleményeteket én vok a hülye? kösziiiiszépen :)) 16l (am nem vok leszbi sima bnőkvunk :D)
2010. máj. 30. 16:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. rájöttem h igazatok van:)

ha őt engedik akkor élvezze:) am nem én mondom le progikat hanem szüleim nem engednek (rossz bizi stb.. de ez lényegtelen) tul szigoruak a szüleim.. na am az a rossz h ő mindig panaszkodik h milyen szar élete van miközben mindenhova engedik stb. és eljátssza mintha neki is olyan szar lenne mint nekem:D meg mindig azt csinál amihez kedve van és ha nem az van akkor meg hisztizikkb:D namind1. tényleg köszi:)

2010. máj. 30. 18:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Inkább dörgölje az orrod alá, hogy neki mennyivel jobb? Lehet, hogy csak tapintatos.
2010. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!