Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak tulreagálom?

Szerintetek is csak tulreagálom?

Figyelt kérdés
bocs lehet h rossz a kaegoria.. szova az van h bnőmmel megbeszéltük multkor h csinálunk közös mozit erre engem nemengedtek el őt viszont igen és elment másik bnőjével aztán most is csináltunk közös progit és oda se tudtam elmenni ezért elment mással. nekem ez szarul esett:S szerintetek csak én reagálom tul? hát végülis velem volt megbeszélve akkor nemtudna ő is lemondani rola? muszáj mindenképp megcsinálnia h jo legyen neki? meg a mozinál is nemtudna mást nézni akkor vagy később megnézni velem? még a szülinapom ünneplésekor du is az volt amit ő akart... mindig csak amgára gondol és ha elmondom neki amit gondolok pl most az előbb akkor elkezdi h te bekattantál stb . tényleg én reagálom tul? amugy én laza csaj vok nem szoktam parázni sokat de kezdek idegeslenni tőle meg szarul esik h le se szarja mivan velem. én tuti nemcsinálnék olyat ami neki szar lenne. ő viszont simán és ezt nemfogja fel.. légyszi nagyonszépen kérlek mondjátok el a véleményeteket én vok a hülye? kösziiiiszépen :)) 16l (am nem vok leszbi sima bnőkvunk :D)
2010. máj. 30. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szülinapodon járhatna a kedvedben, ez rendben van. De miért lenne jobb neked attól, hogy a te eltiltásod miatt ő is szenved?
2010. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem valamilyen szinten túlreagálod, mivel a barátnőddel előre elterveztétek azt a bizonyos programot, és ha te nem érsz rá még ő neki nem kötelessége hazaszaladni és bámulni a falat mivel arra készült, hogy ő akkor xy helyre menni fog!

De ha csak magával foglalkozik, és csak az számit neki hogy kisérgesd őt ide-oda, és leszar akkor beszéld meg vele! Én mindig megmondom a véleményem mindenkinek!

2010. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Te reagálod túl te mondtad le a programot nem várhatod el tőle hogy ő is otthon üljön egyedül a kedvedért! Legközelebb akkor szervezz programot vele ha meg is tudsz jelenni és akkor nem lesz ilyen gondod!

2010. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát végül is igazad van...


Ha kicsit felnagyítjuk és túldramatizáljuk olyan ez, mintha valakivel (sokadik) randit beszélsz meg de közbejön valami erre ő gyorsan felszed valakit, vagy felhív egy talonban tartott harmadikat és akkor elmegy vele.


MOndjuk ha már megvan a mozira a jegy vagy ő nagyon készült, akkor érthető, hogy meg akarja nézni a filmet. Egyedül meg biztos nem szeret menni.

Az is kiakadhatna, akit ilyenkor elhív "ha nincs ló jó a szamár is" alapon.


Egyébként nem azért mondom, de ha téged sose engednek el sehova és mindig csak a kínlódás van ebből akkor én se várnék rád a végtelenségig...

2010. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem randizás. Barátunk nem csak egy lehet.
2010. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te nemhogy túl reagálod, hanem egyenesen h*lyén.

Az történik, hogy ha neked valami sz@r, akkor kivetíted rá, hogy igenis legyen neki is az, mert neked fáj, hogy ő boldog. Ez önzés. Ha ezt még fel is hánytorgatod neki, akkor az egyenesen butaság.

Ő nem ellened van, hanem magáért. Nagy különbség. Semmivel sem lesz neked jobb, ha ő is szív otthon, egyedül ilyenkor, ellenben neki rosszabb lesz.

Csökkentsd az elvárásaid, mert elveszíted.

2010. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
16:56 Ez így igaz, de neki valószínűleg csak ő van igazán és ő a legjobb barátnője. Illetve túlságosan kötődik hozzá, függ tőle szerintem azért írtam ezt a randis példát.
2010. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

én teljesen megértelek!!

Sajnos sok ember nem tudja, hogy milyen az igazi barátság....

elég nehéz tényleg olyan barátnőt találni aki a másikra is gondol, végighallgatja, megérti!

Szerintem, a magam példájából is kiindulva, jobb ha inkább kicsit hanyagolod, mert majd azt veti a szemedre, hogy túlságosan sokat akarsz vele lenni, hogy lekötöd, nem tud élni melletted stb...

Nézz körül, alakits másokkal is kapcsolatot, barátságokat.

Inkább az ilyet tartsd magadban, vagy finoman utalj rá- mert az ő szemében te leszel a hülye és nem magára fogja vonatkoztatni

2010. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

17:48as vok, csak még a szülinapról eszembe jutott:


egész nap azt mondta, hogy nem megy buliba, én meg úgy voltam vele h igen és h elmegyek másik bnőmmel akinek egy napon van a szülinapunk.

De ő lebetegedett, igy nem akartam egyedül menni.

Este úgy volt hogy összeülünk, beszélgetünk páran, csajos est stb.


kb 8 fele irta h kicsit később jön fel, és h majd utánna lemegy buliba.

Na ez szarul esett, hogy ő kábé csak benéz hozzám és még lemegy bulizni, engem nem is hívott....


mondtam neki h hát ez nem esett jól, erre meg magyarázkodott már nem is tudom miket, az ilyen nem először fordult elő, hogy elsősorban magára gondol.


Aztán pár hónappal később szóba került ez, és azt mondta, hogy másokat is megkérdezett ezzel kapcsolatban h kinek volt igaza, és hogy nem nekünk volt igazunk (mert a másik barátnőm mellém állt)


na igen, ez meg a másik, hogy mért mondogatja másoknak az ilyeneket,ráadásul azok úgysem azt mondják h te vagy a hülye, hanem az a tök idegen valaki (én).......

2010. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos sok ember nem tudja, hogy milyen az igazi barátság....

elég nehéz tényleg olyan barátnőt találni aki a másikra is gondol, végighallgatja, megérti!"


De te ennek pont az ellenkezőjével értesz egyet vazze!


Ha a kérdezőnek sz@r, ő ELVÁRJA, hogy a barátnőjének is legyebn sz@r, nem pedig ÖRÜL, hogy neki jobb egy kicsit. Totál kifordítjátok az egészet és nem veszitek észre. Qrva nagy probléma van az értékrendetekkel...

2010. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!