Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen "anyák" mit éreznek,...

Az ilyen "anyák" mit éreznek, mi lehet a gondolatmenetük?

Figyelt kérdés

A Facebookon a Pesten hallottam csoportban még mindig fut a metoo kampány, sorban jönnek a történetek.

Nem is olvasom el mindet, de mégis elég gyakori, hogy a történetből kiderül, hogy az anyuka tudta nagyon jól, hogy a férje, élettársa, barátja molesztálja a gyereket, mégse tesz semmit!!!

Sőt, megmagyarázzák, hogy ez nem az volt.

Most valaki azt írta le, hogy ellopta az "új pasi" telefonját és megmutatta az anyjának, hogy a férfi titokban videózza őt, akár fürdés közben is.

Az anyja meg először hepajkodott, majd 2 hét múlva el lett felejtve és újra együtt volt a férfival.

WTF?

Ki érti ezt?

Igazából a csoportban is ezt kérdezi mindenki, miért????


2017. okt. 30. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan..én az ilyet nem is nevezném anyának... szegény gyerekek :(
2017. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Félrenéznek.

Amikor engem megtámadtak tiniként és hazáig rohantam (kabátban voltam, szokásos útvonalak egyike), emlékszem apám a konyhában állt és mondtam neki dolgot ő csak röhögve legyintett, anyum is csak főzött tovább... évekkel később anyám úgy tett mintha nem emlékezne az egészre, ó hát ők nem így reagáltak volna!!!

Amikor kiderült, hogy egyik rokonunkat zaklatta a nevelőapja, aki amúgy is egy tróger volt, anyám csak rázta a fejét, hogy xx biztosan csak kitalálta a dolgot.

És a mai napig, ha ilyenről van szó, már várom, hogy anyám ingerülten felhozza a témát, hogy mennyire ellenszenvesek az áldozatok, miért kell erről beszélni. Jobb mosolyogva tűrni.

A vicc az, hogy szüleim értelmes, művelt, diplomás emberek.


Akikről te írsz, az meg a legalja, általában az ilyen anyák megmaradtak prosztó vetélkedő nő szintjén a saját lányukkal szemben. Borzasztó.

2017. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az anyák csak biológiai anyák, lelkileg nem azok. Sajnos sok embernek az, hogy van egy gyerekük, nem fontos, kb. annyiban, hogy "még egy embert el kell tartanom", de a viszkető p...i fontosabb.
2017. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem akar változtatni mert kapcsolatfüggő. Retteg, hogy egyedúl marad. Ha egy ilyen dolog kiderül már nincs olyan aki megértené, hogy miért marad a pasival. Ezért hiába tudja mi történt képtelen szembe nézni a dologgal. Az egyedülléttel és azzal, hogy milyen szar embert választott. Ezért egyszerűbb úgy tennie mintha nem is történt semmi és a gyerekre haragudni aki szétpukkasztotta a nemlétező rózsaszín buborékját. Pánikba esik és nem tudja kezelni a helyzetet. És szégyelli is ezzel sem tud szembenézni.Meg azzal sem, hogy a lányt vonzónak találja jelyettük a párjuk

Az ilyen anyák valójában szerencsétlen tehetetlen kislányok.

2017. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!