Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok, így is elenged...

Köteles vagyok, így is elengedni a kisfiamat?

Figyelt kérdés

A gyerek apukájával elváltunk!

Két hetente elviszi láthatásra.

Minden hova elengedem a kisfiamat.

Bármikor elviheti,ha akarja.

Az apuka anyukája minden évben nyáron 1-2hétre táborozni mennek/Sátorozni/.

Viszik a fiamat is.

A kisfiam most 3,5éves.

Ebben az évben is szeretnék vinni,de a kisfiam NEM akar menni.

Azt mondja nem szeret sátorozni,és nem szeret a mamájáékkal lenni.


Köteles vagyok így is elengedni a táborba,sátorozni?

Köteles vagyok,akkor is elengedni,ha a kisfiú Nem akar menni?

Ügye nem erőltethetik rá?


Én is féltem a fiamat egyébként.

Nagyon messze van az otthonunktól a hely.

A mostani záporos,zivataros idők miatt is féltem,hiszen sajnos sok helyen árvíz van.

Nagyon Féltem őt!!!


Anyukák!Ti mit tennétek?


Elölre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 30. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is "elvált" nagymama vagyok. Soha nem jutna eszembe, hogy az unokámat kedve és akarata ellenére bárhova elcipeljem. Nyugodtan mondd meg, hogy nem akar menni a kisfiad, ha valóban szeretik őt a nagyszülők, megértik, ha csak "dicsekvés" miatt volna az egész, szégyelljék magukat.
2010. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Menjen a gyámügyre, csak mert a mama meghívta sátorozni a gyereket?

Erről a mindenért feljelentős szomszédon jut eszembe, bocsi. Kulturált emberekről van szó, mivel az anya nem akadályozza az apa és a gyerek kapcsolattartását, tehát nem olyan primitív, mint az elvált nők 99%-a, hanem egy értelmes nő. Meg tudják oldani a problémát a gyámügy bevonása nélkül is.

2010. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Senki nem kötelezhet rá! Főleg, ha a gyerek sem akar menni.

Ha nyár fele az Apáé, akkor legyen is az és ne a nagymamama hurcolássza magával! Tavaly is túl engedékeny voltál szerintem, ugyanis egy 2,5 éves gyereket hetekre elengedni... hát mit mondjak? Kicsit talpraesettebben állj ki a gyereked érdekeiért légyszives! Olyan kicsi még...

Egyszerűen hihetetlen a számomra hogy csak azért nem menne el 2 hétre, mert nem akar és nem azért, mert TE NEM AKAROD!??

2010. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!