Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha folyton...

Mit gondolnátok, ha folyton hárítana?

Figyelt kérdés

Mire gondolnátok, ha folyton hárítana?

A barátommal fél éve vagyunk együtt, elég keveset tudunk találkozni, hétköznap 2-3 óra, hétvégén pénteken együtt alszunk, szombat egésznap dolgozik, vasárnap 2-3 óra megint csak.Előbb volt lennt nálam, mert munkába szünete volt, mondtam,hogy szeretkezzünk, annyit mondott, h nem, mert ő fáradt, értsem már meg... De én akárhányszor akarok szeretkezni ő elvileg mindig fáradt, közbe sose tűnik annak...Én vágyok a sok szexre, ő pedig heti 1-2vel beéri elvileg, és én vagyok a rossz, ilyenkor olyanokat vág a fejemhez, hogy "akkor keress olyat, aki folyton szexelni akar", stb. Ti mire gondolnátok, ha folyton ez lenne? Amúgy én elhiszem, hogy fáradt, meg is értem, de könyörgöm, szerintem napi 1 szex azért beleférne...

Ő 19/F, én 16/L


2010. máj. 29. 20:48
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Na mármost, az egy dolog, hogy anyám tart el, de úgyanúgy megyek nyári munkára és a fizetésem felét úgyis anyunak adom oda, mert segíttek neki ahol tudok! Az, hogy van barátom és élünk nemi életet, nem egyenlő azzal, hogy nem tanulok,mert meglehet nézni az ellenőrzöm, 3-4es tanuló vagyok, még ha szakmunkásba járok is, és nem azért járok szakmunkásba mert sík hülye vagyok, hanem azért mert pék-cukrász akartam lenni, és ezt szakmunkásba tanítják. Azt sajnálom, hogy egy 24 éves FÉRFI nincs tisztába a k.rva szó jelentésével, ez sajnos nem engem minősítt. És aki a videót belinkelte, sajnálom,hogy nincs édesapám, mert meghalt, de te nyílván ebbe a helyzetbe nem láthatsz bele, de attól független soha nem tettem volna vele olyat, ha élne, hogy vele d*gatom meg magam. És nem az kell,hogy b.sszanak meg mint egy nyulat, hanem normális szexuális élet, sajnálom, hogy ez titeket zavar. Aki azt írta, hogy azért vagyok gyerek,mert édesanyám tart el, annak csak annyit: van olyan ember, akit 2x évesen az anyja tart el, akkor az is gyerek? Egy szóval nem mondtam, hogy felnőtt vagyok, nemtudom te ezt hol olvastad, de akkor gratulálok! És nem az zavar, hogy leírjátok a véleményeteket, de ezt kultúrált módon is lehet csinálni, nem csak k.rvázni.De ahogy látom ide csak ÉRTELMES FELNŐTT emberek járnak... Ch... Kár, hogy nem így van!
2010. máj. 31. 13:47
 32/32 anonim ***** válasza:

"Te pedig általánosítassz, miért gondolod azt minden 16 évesről, hogy gyerek?"



na itt írtad picur:) mármint, hogy te nem vagy gyerek, úgyhogy nem velünk van a baj:)

én kulturált módon írtam, de Te nem fogadtad el, hogy "gyereknek" hívtalak, ami jogos volt...szerintem...

2010. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!