Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha folyton...

Mit gondolnátok, ha folyton hárítana?

Figyelt kérdés

Mire gondolnátok, ha folyton hárítana?

A barátommal fél éve vagyunk együtt, elég keveset tudunk találkozni, hétköznap 2-3 óra, hétvégén pénteken együtt alszunk, szombat egésznap dolgozik, vasárnap 2-3 óra megint csak.Előbb volt lennt nálam, mert munkába szünete volt, mondtam,hogy szeretkezzünk, annyit mondott, h nem, mert ő fáradt, értsem már meg... De én akárhányszor akarok szeretkezni ő elvileg mindig fáradt, közbe sose tűnik annak...Én vágyok a sok szexre, ő pedig heti 1-2vel beéri elvileg, és én vagyok a rossz, ilyenkor olyanokat vág a fejemhez, hogy "akkor keress olyat, aki folyton szexelni akar", stb. Ti mire gondolnátok, ha folyton ez lenne? Amúgy én elhiszem, hogy fáradt, meg is értem, de könyörgöm, szerintem napi 1 szex azért beleférne...

Ő 19/F, én 16/L


2010. máj. 29. 20:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Te vagy inkább nimfomániás,és talán gátlástalan is. Lehet,hogy ez sok neki? Keress olyant,akinek szintén ilyen nagy a szexuális étvágya,mint a tiéd.
2010. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem 16 évesen elég szánalom volt feltenni ezt a kérdést. Csodálom, hogy senki nem szólta meg, nálatok ezek szerint ez a megszokott 16 évesen együtt aludni, szexelni mint a nyulak.

Kislány ülj le a hátsó fertályodra, nyomd meg jó ügyesen és koncentrálj valami másra...most már nem kell a tanulásra, de amúgy nem ártana. Neked hol vannak a szüleid? Nekik ez normális amit csinálsz? :-S Ha unatkozol napközben lehet segíteni házimunkában, sütni-főzni, sétálni, nyelvet tanulni, sportolni...ne viszkessen már annyira a valikád...

Egyszerűen értelmetlen vagy...16 éves létedre:-S ÁÁÁÁÁH a barátod melózik fáradt, teljesen érthető ha nincs étvágya...neked könnyű napi 5-6 óra suli után...



Szerintem kicsit gondolkozz magadon el:-S



ja és lehet lepontozni bátran:D nem hat meg...

2010. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy heti 2-3 elég lenne neked, ha lenne; csak nem kapod meg, azért vágysz rá minden nap?
2010. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: csak hogy közöljem, ő az első barátom, és anyukám (apám nincs) teljes mértékben elfogadta, nem szól érte, ezenkívűl én segíttek neki itthon, míg ő dolgozik a nővérem takarítt én pedig főzők helyette! És szerintem ehhez neked semmi közöd,hogy én mit csinálok 16 évesen! Ja és mint írtam már, ő is suliba jár, hétvégén dolgozik csak.

Utolsó: neked viszont igazad van,azthiszem..

Köszi a válaszokat.

2010. máj. 30. 09:23
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem is azért mondtam mert van közöm hozzád...még szerencse, hogy egy ilyen kis k.vás 16 éveshez sincs közöm...:))
2010. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
édesem.. tudod mit az a k.rva? az aki váltogatja a partnereit és pénzért szexel.. de látom te egy értelmiség vagy. és mielőtt elkezded, hogy akkor ribanc vagyok: az se lehetek,mert az is váltogatja a pasijait!:)
2010. máj. 30. 13:47
 17/32 anonim ***** válasza:

nem azt mondtam h k.va vagy hanem hogy k.vás ami különbség picikém:) (ha már így becézgetjük egymást:D)


És igen, "értelmiség" vagyok XXXD


(nézz utána mit jelent a szó)

2010. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
ha az életedet is rátennéd, hogy nincs mása, elhiszem..akkor viszont már csak egyetlen megoldás maradt: bár szeret téged, de SZAR VAGY! El kell fogadni. 16 évesen kétlem hogy olyan tapasztalatod lenne, amivel teljesen ki tudsz elégíteni egy srácot..
2010. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Szia nálunk ugyanez a helyzet a barátommal, én is megkaptam a kapcsolatunk elején ugyanazt a mondatot amit te: "Keress akkor olyan pasit aki folyton szexelni akar"...rájöttem jogos volt a sértődöttsége mivel mindenkinek más az igénye és ezt nem lehet erőltetni!

Tudod egy férfi ha nem kivánja a szexet akkor nem megy neki, nem tudja eljátszani az orgazmust!

Neki a heti 1-2 alkalom elég nekem viszont naponta akár 2-szer is lenne rá kedvem! Igaz mi már idősebbek vagyunk tőletek!

Én nagyon szeretem a páromat, és mivel nem a szex, hanem az érzelmek dominálnak a kapcsolatunkban eltudtam őt igyis fogadni, mivel az élet nemcsak ebből áll!

2010. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Én is elfogadom, csak hát...nehéz:( És jólesne több szex. Nem hiszem,hogy szar vagyok,mert ha van szex, akkor folyton dícsér, hogy jó vagyok, és nem tudja megjátszani,hogy élvezi,miközbe nem is.:)


Most köss bele egy szóba... Akkor ÉRTELMES vagy..látom. Amúgy meg akkor fejtsd ki kérlekszépen szerintem mi a k.vás.:) De ne annyit mondj, h aki olyan mint te, meg stb. légyszíves rendesen fejtsd ki.. Ha már ennyire tisztába vagy a dolgokkal.

2010. máj. 30. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!