Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha folyton...

Mit gondolnátok, ha folyton hárítana?

Figyelt kérdés

Mire gondolnátok, ha folyton hárítana?

A barátommal fél éve vagyunk együtt, elég keveset tudunk találkozni, hétköznap 2-3 óra, hétvégén pénteken együtt alszunk, szombat egésznap dolgozik, vasárnap 2-3 óra megint csak.Előbb volt lennt nálam, mert munkába szünete volt, mondtam,hogy szeretkezzünk, annyit mondott, h nem, mert ő fáradt, értsem már meg... De én akárhányszor akarok szeretkezni ő elvileg mindig fáradt, közbe sose tűnik annak...Én vágyok a sok szexre, ő pedig heti 1-2vel beéri elvileg, és én vagyok a rossz, ilyenkor olyanokat vág a fejemhez, hogy "akkor keress olyat, aki folyton szexelni akar", stb. Ti mire gondolnátok, ha folyton ez lenne? Amúgy én elhiszem, hogy fáradt, meg is értem, de könyörgöm, szerintem napi 1 szex azért beleférne...

Ő 19/F, én 16/L


2010. máj. 29. 20:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ez igaz! mikor szüz csajjal voltam 2 évig dugtam a nyomába nem ér a mostaninak, volt hogy dupla orgazmusom volt, kétszer mentem el egyszer fullra kispicceltem mindent majd 2 mp mulva ujra!

életemben ilyen még nem volt velem, ja és nem 16 volt a csaj a mostani csajok csak maszatolnak

24F

2010. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Figyelj:) Nem az a célom, hogy sértegesselek, de valószínűleg most még nem érted mit akarok mondani...

Manapság az a menő, az a trend és az az elfogadott ha valaki 15-16 évesen szexel:-S (már ahol, mert ahol én élek ott nem épp ezek a "szabályok" érvényesek). Bár a gyakorikérdések látogati 8o-9o%-ban elfogadják azt ha egy gyerek szexuális életet él, de csak mert ezek az emberek is ilyenkor kezdték vagy mert túlságosan fogták őket annak idején, most ezt látják jónak.

Nos, miért kur.vás szerintem? Mert egy 16 éves lány ne aludjon a barátjával, ne szexeljenek mint a nyulak, mert gyakorlatilag gyerekről van szó. Persze nem azt mondtam, hogy mondjuk egy petting egy komoly kapcsolatba nem fér bele, de csak egy bizonyos idő eltelte után (mondjuk fél év). Nem hogy fél év sem telt el, és már arra panaszkodsz, hogy milyen rossz a szexuális életetek, mert hárít a barátod. Gondolom mindent egyből megkapott, és tudod kinek kellenek azok a lányok akik egyből mindent megadnak? Tudod én egy év után feküdtem le a párommal, és nem 16 évesen, már nagykorú voltam. És nem azért beszélek így mert "savanyú" a szőlő, hanem mert tudom, hogy milyen érték maga a szeretkezés (és nem szexről meg dug.ásról beszélek). Az az időszak elég volt felkészülni lelkileg, érzelmileg a dolgokra, tudtam, hogy megbízhatok a páromban. Fokozatosan haladtunk...csókok...simogatás...petting...majd csak ez után szeretkeztünk. És hidd el így nagyobb érték, mint eldobni magadtól kevesebb mint fél év alatt...nem azt mondom mindenki várjon egy évet, de a Ti esetetekben is pl. ajánlott lett volna...

16 évesen max 1o-es vagy, tehát suliköteles, ami a legfontosabb lenne most. Ha már ebben az időszakban vannak problémáid a szex-el akkor majd mi lesz 2o-évesen? és miért kv.ás a viselkedés, hát pont azért mert könnyen "megadtad" magad...és sírsz, hogy miért nem akarja a barátod...aztán szakítotok a következőnél ugyanígy lesz, mert akkor sem fogod meggondolni. Mire nagykorú leszel gyakorlatilag már "kitapasztaltál" mindent, nem lesz varázsa azzal az emberrel akit majd élettársul netán férjedül választasz majd.

Sajnos csak azt látod csak, hogy ellened beszélek, pedig nem. én befejeztem, többet nem írok mert csak visszatámadsz...sajnálom, hogy így látod a dolgokat, erről nem te tehetsz elsősorban:(

2010. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Te pedig általánosítassz, miért gondolod azt minden 16 évesről, hogy gyerek? Te is támadtál volna, ha lek.rvásoznak... Nem adtam neki oda hamar magam, 4 hónap után feküdtünk le először, 2 hónap után volt petting. Az, hogy egymásnál alszunk, szerintem nem gáz, minden barátnőm a barátjával alszik hétvégente, és ők se 1-2 hete járnak. Ha 1-2 hete járnánk, akkor én se aludnék ott nála, mert korai lenne. De nem minden 16 éves gyerek!
2010. máj. 30. 20:53
 24/32 anonim ***** válasza:

Te meg miből gondolod, hogy az a helyes amit "minden barátnőd" csinál? :-S


elnézést a lek.vázásért lehet hogy nem kellett volna, de a többi részét fenntartom a dolgoknak amit mondtam...

2010. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy helyes, de sajnos ami régen gáz volt, pl. 10 évvel ezelőtt, az ma már tök elfogadható. De most ezen ne vessz velem össze, hogy ott alszok nála, és ő is nálam, mert kinek mi a jó, te úgyis magad mellett érvelsz, én pedig magam mellett.
2010. máj. 30. 21:09
 26/32 anonim ***** válasza:

csak próbáltam rávilágítani a tényekre...de azt hiszem ezeket Te is látod csak nem akarod tudatosítani magadban:)


semmi baj ezzel amúgy csak vannak dolgok és dolgok...


a te életed én csak elmondtam a véleményemet. a vélemény meg olyan mint a seg.g.l.yuk mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé:)

2010. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Aztaaa....kkvvva élet! De ismerős nekem ez a helyzet...:S
2010. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

na de most komolyan! Hol a pics.ba elfogadott hogy a 16 éves csajok ba..nak mint a nyulak?? Vagyis hát csak szeretnének, de ez mind1...és hogy általánosítás hogy minden 16 éves lány gyerek? Te esetleg nem vagy az? Mond csillagom, hol dolgozol, hol laksz, ki fizeti az életed? Anyádék, nem? Akkor basszus még gyerek vagy, de igencsak! Lehet hogy felnőttnek érzed magad, de ha lesz egyszer egy gyereked nem így fogod látni...

Mellesleg minek tetted fel a kérdést, ha egyetlen választ sem fogadsz el? Mit gondoltál, majd megveregetik a vállad, hogy jól van gyerek jól csinálod, csak gy tovább!?!?

2010. máj. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyerek?


Úristen hol voltam én 16 évesen...18 évesen vesztettem el

fiú létemre erkölcsösebb vagyok mint egy lány,...na ez a SZÉGYEN

Lány létére viszket neki bazki Én mondom KURV@ vagy barátom.

24/F

2010. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

De én akárhányszor akarok szeretkezni ő elvileg mindig fáradt,

Én vágyok a sok szexre, ő pedig heti 1-2vel beéri

Nem te vagy véletlenül ebben a videóban?:


http://www.youtube.com/watch?v=fTloT-r07Q8


Hülyelány keress olyat aki széjjel használ!


Aztán 20 éves korodra már lezbi leszel mert megunod a fiukat, kiélt kiégett állat leszel!

2010. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!