Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha folyton...

Mit gondolnátok, ha folyton hárítana?

Figyelt kérdés

Mire gondolnátok, ha folyton hárítana?

A barátommal fél éve vagyunk együtt, elég keveset tudunk találkozni, hétköznap 2-3 óra, hétvégén pénteken együtt alszunk, szombat egésznap dolgozik, vasárnap 2-3 óra megint csak.Előbb volt lennt nálam, mert munkába szünete volt, mondtam,hogy szeretkezzünk, annyit mondott, h nem, mert ő fáradt, értsem már meg... De én akárhányszor akarok szeretkezni ő elvileg mindig fáradt, közbe sose tűnik annak...Én vágyok a sok szexre, ő pedig heti 1-2vel beéri elvileg, és én vagyok a rossz, ilyenkor olyanokat vág a fejemhez, hogy "akkor keress olyat, aki folyton szexelni akar", stb. Ti mire gondolnátok, ha folyton ez lenne? Amúgy én elhiszem, hogy fáradt, meg is értem, de könyörgöm, szerintem napi 1 szex azért beleférne...

Ő 19/F, én 16/L


2010. máj. 29. 20:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2 szex normális. Barátkozz meg a gondolattal. Idővel te is így fogod érezni.
2010. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell értened.Neki nem a sex fontos.Mi a párommal heti 1x vagyunk együtt, kibirjuk.De ha együtt fogunk élni, akkor többször.De ha fáradt, akkor ne erőltesd.Vagy 1x-2x mondj neki nemet.
2010. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Te egésznap ülsz a fenekeden a suliba ő dolgozik egész héten ami lelkileg és fizikailag is kikésziti.

Ha ezt nem vagy képes elfogadni szakits és gyere össze egy másik tinivel akinek egész héten semmi dolga.

2010. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én megértem, de nekem ez kevés:( Még ha napi 1 nemis, de szerintem 3-4 jólenne:(
2010. máj. 29. 20:56
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik egész héten, suliba jár ő is, csak hétvégente dolgozik...
2010. máj. 29. 20:56
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
Önkielégítés a kulcs. De ne nyaggasd, mert ott fog hagyni emiatt.
2010. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
mármint heti 3-4 nem napi..
2010. máj. 29. 20:57
 8/32 anonim ***** válasza:
45%

birnia kéne, én ha a csajommal talizok, pedig melózok, akkor is megvan a napi 5-7 menet

itt valami baj van, vagy van neki más, vagy nem borotválod, de valami miatt nem kiván, ami lehet egy pici dolog is!

hidd el nekem itt valami/valaki más van a dologban!

mióta vagytok együtt

2010. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető valóban, hogy fáradt, de azért a heti 2-3 alkalom nem mondható rossz aránynak. Nyilván ha fáradt nem kivánja annyira a szexet. Azon nem gondolkodtál, hogy valamit ujits a kapcsolatban, lepd meg uj praktikákkal, közeledj felé valahogy más trükkel.
2010. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt, nem vagyok szőrös ott lennt:) Más nincs neki, erre az életemet tenném rá. Lehet tényleg valami pici dolog.

Próbáltam már sok mindent, beszélgetni róla,de amikor felhozom, akkor mond olyanokat, h keressek mást stb. próbáltam úgy, hogy simogattam,majd ilyen aranyosan rámásztam, nekiálltam orálisan kényeztetni, mindig az volt, hogy fáradt...

2010. máj. 29. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!