Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez féltékenységre utal? És az...

Ez féltékenységre utal? És az utolsó sráccal miért csinálta ezt? Miért arcoskodott előtte?

Figyelt kérdés

Barátommal ma találkoztunk, bent voltunk Pesten, csináltunk egykis progit.

Hazafele a buszon mellettem áltt egy srác. És éreztem hogy bámul de barátommal ölelkeztünk stb.Nem törödtem a sráccal, még nevettük is hogy hogy lehet valaki ilyen divatmajom, aztán amikor leszálltunk barátom nagyon mérges lett, szerintem a srác miatt, hogy pofátlanul bámult rám.

Aztán szintén buszon hátramentümnk leülni ketten és az ajtónál állt mellettünk ismét egy fiú és őis vizslatott, barátom befeszítette az állkapcsát, és hátramentünk leülni, erre a srác követett minket, pont elénk ült. A párom nagon mérges lett, végig ökölbe volt szoritva a keze, hogy nem elég az elsőnek a bámulása, ez még utánunk is jön.

Aztán a buszmegállóba hazajövet láttam a volt ált. iskolás oszt.társamat (fiút) barátom kérdezi, h miért néz rám ennyire? Mondom: Nyugi ismerem...osztálytársam volt.

Aztán a srác tényleg bámult minket, de nem köszönt volna, aztán a párom elkezdett ölelgetni engem mégjobban, "arcoskodni" vagy nemis tudom...és közben nézték egymást egymást a fiúval.


2010. máj. 29. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit beteges a dolgok, nem kell rögtön ennyire felnyomnia magát. Jó nője van, kész passz. Inkább akkor kapna le téged és nézne gúnyosan a másik palira, minthogy itt "izmozzon", az még poénosabb is, mint a fölösleges arcoskodás :D
2010. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaa, nem izmozott, nincs is kigyurva.

csak ugy jobban magához húzott és...hogyis mondjam, erőteljesebben éreztette hogy vele vagyok és álljon le a bámulással. Meg igyekezett mégjobban poénkodni nekem.

2010. máj. 29. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudhatná a barátod hogy a féltékenységgel max elveszít,

azzal tartana meg ha nem lenne rád féltékeny!

Előre látom mekkora tragédia lenne belőletek a balaton egyik strandján, fürdőruciban:D


Hány éves a kisgyerek, aki félti a játékát?


24/F

2010. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ő 20 éves, én 17vagyok.

Eddig is féltékeny volt, csak most hangot ad neki. Bár nem bánom, néha Ő is lehet irigy énrám. :) Nem árt az.

2010. máj. 29. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Örüljön neki, hogy ilyen jó barátnője van, ne legyen féltékeny, hisz az ember akarja a másikat ugyis megcsalhatja, ha állandóan vele van. Legyen büszke!
2010. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

24 F vagyok, jaja ha büszke és nem vesz tudomást a szarosokrol az nekik jobban fáj mintha ügyet csinálna belőle!

Ha ügyet csinál belőle, már megvan az öröme a szarosoknak!

a csajomra is szoktak dudálni szarosok mikor velem van, és lesik a reakciót, hogy egymásnak ugorjunk, hogy hé drágám ki ez a kocsis pali, de pont hogy nem adom meg ezt az örömet nekik. max betöröm az arcát ha ujra meglátom egy parkoloba vagy benzinkuton. de ezmiatt nem rántom magamhoz a csajom b+

2010. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!