Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellen? Bővebben lent.

Mit tegyek ellen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A szomszéd pasi 4 éve lakik velem szemben az elején tök jól eldumáltunk de én után valahogy kerülni kezdtem nem is köszönök neki meg próbálom elkerülni de amikor nnem tudom egy feszt nézz nézz nézz és már nagyon zavar.

Azért nem beszélek vele mert tett egy olyan dolgot ami nekem nem esett jól és ő ezt nem tudja hogy én tudom.


2010. máj. 29. 14:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Érdekes vizslat a szemeivel mintha azt akarná mondani:Szia hogy mi lenne ha összejönnénk.
2010. máj. 29. 16:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem válaszolsz a kérdéseinkre, így ne várd, hogy segítsünk!
2010. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor a lehetőségeket kibővíteném:

4(vagy mennyi?) Mi lenne, ha visszavizslatnál, és a szemeiddel adnád a tudtára a választ? :)

(pl. Jó mérgesen, még moroghatsz is mellé. Szerintem nem baj, ha hülyének néz, a célodat tuti eléred.)

15.06

2010. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!