Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellen? Bővebben lent.

Mit tegyek ellen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A szomszéd pasi 4 éve lakik velem szemben az elején tök jól eldumáltunk de én után valahogy kerülni kezdtem nem is köszönök neki meg próbálom elkerülni de amikor nnem tudom egy feszt nézz nézz nézz és már nagyon zavar.

Azért nem beszélek vele mert tett egy olyan dolgot ami nekem nem esett jól és ő ezt nem tudja hogy én tudom.


2010. máj. 29. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy a dolgodban akkor költözz és ne hallgass senkire. Mindenki élje a saját életét ott ahol akarja,tudja.Sok szerencsét. :)
2010. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Bocs ezt nem ide akartam írni :))))))))

2010. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
valaki VÁLASZT KÉRLEK BENNETEK
2010. máj. 29. 14:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit tett ellened, ami miatt kerülöd? Miért nem mondod meg a szemébe neki olyankor, amikor csak néz, csak néz...
2010. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy néz?! Nem kell nézni, figyelni, firtatni, és ennyi. Szépen kerülöd, és amint megpillantod, máris másfelé nézel. Szerintem baromi egyszerű..
2010. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne mondanod neki, hogy mi bajod vele. Szerencsétlennek fogalma sem lehet róla, hogy mi történt. Egyik nap még minden rendben, aztán még köszönni sem köszönsz. Nem ez a megoldás.
2010. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehetőségek pl.:

1. Megbeszéled vele, elmondod, hogy tudod. Azt is, hogy ezek után nem akarsz vele olyan viszonyba lenni, mint régen, vagy hogy még olyan viszonyotok is lehet.

2. Nem foglalkozol vele, nem is közsöznsz, nézzen csak, és ha akar, kérdez is. Ezután további lehetőség az első.

3. Nem foglalkozol vele, de köszönsz. (Vagyis ugyanúgy színlelsz, mint ő??)

4. Leordítod... de ez nem a legjobb, nem javasolnám.

....még biztos van más lehetőség is...

Szerintem ez túl általánosan van leírva ahhoz, hogy valaki igazán tanácsot tudjon adni, melyiket találja jónak. Pl.:

"tett egy olyan dolgot"- nem mindegy, mit.

"néz, néz..." - szerelmesen néz, vagy miért baj, ha néz?

2010. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hé, kérdező! Merre jársz?
2010. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szard le
2010. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mit tett?
2010. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!