Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen személytelen, tárgyilagos a kapcsolatom a haverokkal, barátokkal?

Figyelt kérdés

Mert ezek hiánya miatt elvesztem őket.

A háttere amúgy itt van, de ez most nem annyira fontos: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Szóval mit tegyek? Gyakorlatias válaszokat várok.

20f


2010. máj. 29. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én örülnék, ha minden kapcsolatom tárgyilagos lenne, és nem kihasználás alapon menne.


kevésbé igénylek szociális kapcsolatokat, amolyan magányos farkas vagyok :)

2010. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Előttem szólónak igaza van!
2010. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon,hogy személytelen,vagy tárgyilagos?Azt,hogy nem kötsz felületes barátságokat,és azért mert párszor beszéltetek,nem tekinted őket a barátaidnak,csak ismerősöknek,akikkel néha lógsz?

Én is ilyen típus vagyok,tartom a távolságot még azoktól is akikkel nap mint nap beszélek.Ahhoz,hogy valakit a barátomnak tekintsek,magas a mérce.És szerintem nálad is ez a gond,azt hiszik,hogy a távolságtartásod beképzeltség,pedig nem.Csak te mélyebb barátságra vágysz,és vagy képes,mint ezek a felületes,futó kapcsolatok.

Szerintem oszlasd el a társaidban azt az érzést,hogy beképzelt vagy,és úgy talán könnyebb lesz.

2010. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!