Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl?

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Három hete voltam egy napra Pozsonyban.A szüleim tudják,hogy imádok utazni mindig szívesen megyek bárhová.Erre ma anyu közölte,hogy ő meg a tesóm kimennek 2 hét múlva egy napra Pozsonyba ,már be is fizették az utazási irodában.Ráadásul nemcsak Pozsonyba hanem utána Bécsbe is mennek pár órára.Nagyon ki vagyok akadva mert én is szívesen mentem volna.
2010. máj. 28. 21:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták azért nem visznek,mert úgyis most voltam és,hogy majd nyáron engem is elvisznek máshova.
2010. máj. 28. 22:04
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez nekem nagyon rosszul esett volna, de megpróbálnám, ha nehezemre is esik, a jó oldalát nézni, én bármit megadnék hogy 2 teljes napi totál egyedül legyek itthon
2010. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is nagyon rosszul esnek, elvégre nemcsak családtag vagy, hanem a gyerekük is . Azt elfogadtam volna, hogy nézd kislányom, mi megyünk,mivel te már voltál a múlt hónapban. Ezért pl nem is haragudhatnál. De persze ha anyagilag futná vihettek volna téged is .De így csak simán kihagytak.
2010. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Szia,és nem lehet még befizetni téged is?Van még két hét hátra,talán van még egy hely számodra is.Nem lehet,hogy anyagilag nem álltok úgy,hogy téged is befizessenek?Esetleg anyukád a tesódnak szánta,mert hogy ő nem mehetett három hete veled?
2010. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt mondják a szüleim már nincs hely és nem az anyagiak miatt.Csak,hogy én már voltam nem visznek még egyszer.
2010. máj. 31. 17:36
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A körülményektől függ.

Nem álltok úgy, hogy beleférjen?

Nem volt a tesód semerre kirándulni?

Voltál (vagy tervezel) anyukáddal te is külön utazni?

Mentek együtt is nyaralni?


Ha ez egy teszt lenne, akkor ide azt írnám, hogy ha bármelyik kérdésre igen a válasz, akkor túlreagálod.

Mi pl. nem állunk anyagilag valami fényesen, ezért mindig más kap lehetőséget egy nagyobb utazásra. Volt, hogy én mentem az iskolával, volt, hogy kórussal, a húgom volt zenekarral, de voltunk úgy is, hogy mi ketten mentünk, a többiek meg otthon voltak. Persze nem jó érzés, de tudom, hogy egyszerre nem tud a cslaád ennyi pénzt kiadni. Valószínűleg nálatok is ez okozhatta a problémát, te nemrég láttad Pozsonyt, most ők elmennek és megnézik. Szerintem ne akadj ki ezen :)

2010. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy most anyukád direkt visszavágásként szervezte igy az utat, tanuságként a számodra. Törődj bele, igaza lehet talán.
2010. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!