Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl?

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Három hete voltam egy napra Pozsonyban.A szüleim tudják,hogy imádok utazni mindig szívesen megyek bárhová.Erre ma anyu közölte,hogy ő meg a tesóm kimennek 2 hét múlva egy napra Pozsonyba ,már be is fizették az utazási irodában.Ráadásul nemcsak Pozsonyba hanem utána Bécsbe is mennek pár órára.Nagyon ki vagyok akadva mert én is szívesen mentem volna.
2010. máj. 28. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Te reagalod tul.
2010. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Három hete miért nem együtt mentetek Pozsonyba?

Amúgy szerintem lesz ennél nagyobb gondod is az életben később..

2010. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem reagáltad túl. Én nehezebben viselném ezt a helyzetet.
2010. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2010. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Szerintem nem te reagálod túl, nekem is rosszulesett volna a helyedben, hogy utólag szólnak ilyesmiről. Ez kicsit olyan ízű, mintha nem akarták volna, hogy velük menj, és ezért szólnak csak akkor a befizetésről, amikor már megtörtént. Ez a rosszabbik variáció. A jobb az, hogy egyszerűen fel sem merült bennük, hogy rövid időn belül másodszor is el szeretnél menni ugyanoda. Valószínűleg ez utóbbi a helyzet, de sztem is illett volna szólniuk, mielőtt befizetik az utat. Azzal megadják neked a döntés lehetőségét.

2010. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3 hete az osztályommal voltam osztálykiránduláson.
2010. máj. 28. 21:44
 7/17 A kérdező kommentje:
Szívesen mentem volna,de már nem tudok mit csinálni.
2010. máj. 28. 21:45
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Vagy egyszerűen csak azt gondolták te már voltál ott jólérezted magad most ők is elmennek.lehet tényleg rosszuleshet de valóban kicsit túlreagálás..
2010. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
szerintem sem reagálod túl nyugi :)
2010. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát azért szerintem a minimum, hogy szólnak neked is. Egy család vagytok nem? Hogy esne ha a szüleitek nélkületek mennének nyaralni és azt mondanák, hogy bocs, hát te nem jössz? Én is vérig sértődtem volna. A kérdező még gyerek, osztálykiránduláson volt. Süllyedjen el az a szülő aki képes csak az egyik gyerekét nyaralni vinni. Én soha nem tennék ilyen kivételt.
2010. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!