Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tovább fokozódik hogy mindenbe...

Tovább fokozódik hogy mindenbe beleszól, már nagyon idegesítő?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nem rég írtam ki ezt a kérdést, sokat válaszoltatok, köszi a véleményeket. Azóta nem vágattam le a hajamat, és időközönként állandóan belémköt anyám, hogy hogy nézel ki, ápolatlan vagy velem így nem jöhetsz el sehova (mondjuk nagyon nem is vágyok erre :D...). Tiszta feszült vagyok miatta, hiába mondogatom magamnak, hogy majd felnőttkoromban ha különválok (de jó lesz majd) azt csinálok magamnak amit akarok, tudat alatt idegesít! Sokat ordibálunk egymással, próbálok nyugodtan is beszélgetni vele, de ilyenkor azt vágja hozzám hogy amíg a szülők tartanak el, addig nem tehetsz meg mindent :D Én már szánakozva nevetek ezen, ugyanis apám sokkal szigorúbb, de ő neki pl. tetszik így hosszún hajam és ezt mondja is nekem. Egyik ismerősöm is mondta, milyen jól beállítottam, és milyen helyes vagyok ezzel a hajjal. Az tény, hogy itthon szörnyű a hajam, mivel nem állítom be. Itthonra minek? De hogy kicsit nőtt, ha megyek el marha jól hátra tudom zselézni pl már oldalt és nagyon is jól néz ki.


Mai nap mondogattam, hogy ha kicsit izmosabb leszek, majd veszek ilyen izompólót és hordani fogom, erre rávágja, hogyha meglátja rajtam le fogja tépni rólam mert szerinte undorítóan néz ki ilyet nem viselhetek :D:D


Most fogok új suliba menni és át kell iratkoznom, azt mondja majd jól kiröhögnek a titkárságon meg Szeptembere kikösít az osztály mert azthiszik hogy azért nincs levágatva a hajam mert nincs pénzem :D


Várok megint véleményeket, ugyanis szerintem ez már egyre szánalmasabb helyzet...


2010. máj. 28. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne vitazz anyukaddal szerintem, mert semmi ertelme. Biztositsd arrol, hogy ha tetszik neki, ha sem, te igy erzed jol magad, kedvesen razd le ennyi. Eleg lesz annyit mondanod, hogy anya, ha szeretsz elfogadsz igy kesz. Ha nem erti ne vitatkozz. Nem engedhetsz mindenben anyukadnak. Ha latja, hogy falrahanyt borso amit mond, es attol, hogy hosszu hajad van, es izompolod, meg rendes dolgos, becsületes ember vagy, nem fog kötekedni veled.
2010. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én írtam ott azt, hogy ha csak nem üt agyon érte, ne vágasd le:)

A szülő már akkor elképzeli a gyerekét, amikor meg sem születik és hát nehéz beletörődni, ha nem olyan lesz, akár külsőleg is:)

Az én lányom 13 évesen kiszőkítette a haját, azért engedtem akkor, mert azt gondoltam, majd meglátja milyen ronda és múló hóbort lesz. Mostmár 18 és még mindig szőke, olyan kis divatbaba. Jó, végül is nagyon szép, de én egy szerény, okos, jól nevelt, a belső értékeit fontosabbnak tartó gyereket szerettem volna, el sem tudtam képzelni, hogy az én lányom ilyen kis plazacica lesz.:) Néha megkérdezem tőle, mikor lesz újra barna, beszélek neki a hajfesték ártalmairól, dehát.... el kell fogadnom, hogy ő saját egyéniség, akit fölöslges irányítani és így kell szeretni, ahogy van. Anyudnak kellene ezt megérteni, hogy ne akarja ráderőltetni az ő elképzeléseit. Nem hinném, hogy ő tökéletes lenne mindenki szemében. A hajat pedig a természet (Isten?) így teremtette, hogy nőjön, ollót pedig nem rakott a fejünkre mellé. Talán ezt mond meg neki.

2010. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ja amivel az én lányom nekem szokott érvelni: ettől nő meg az önbizalma és ezért van szüksége ezekre a külsőségekre, mert ha nem így nézne ki, nagyon rosszul érezné magát. Ezt én el is fogadtam magyarázatul.
2010. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

anyád sznob. nagyim is ilyen. nehogymár 'MÁSOK' azt gondolják hogy a családod nem pénzes gazdag és úúúri. -.-

az ilyenekkel nem tudsz mit csinálni, az érzéseidet lesz@rja csak mások véleménye a fontos.

2010. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!