Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak a testvérem...

Hogy reagáljak a testvérem jóval idősebb barátnőjének az ellenünk irányuló támadásaira?

Figyelt kérdés

A tesóm a 20as éveiben jár, és egy jó 20 évvel idősebb nővel van együtt. Kb 2-3 hónapja, de már egy hónap után volt kulcsa a nő lakásához, és nem is nagyon jár haza. Először próbáltam jó képet vágni a helyzethez vagy legalábbis úgy csinálni(bár a testvérem egész jó pasi, jóképű, jó alakú, kedves, vicces stb, ez a nő meg szép szavakat használva is egy kiélt vén túlsúlyos riba**), mert tudom, hogy frontális támadással csak azt érnénk el, hogy elfordulna tőlünk. De már túlzásba viszi a nő, tesóm a világ másik feléről jött haza több hét után, és kihisztizte, hogy ne jöjjön hozzánk haza, hanem csak egy hét eltéltével látogasson majd ki. A tesóm egy papucs ez tény, de nem tudom, hogy hogy kéne ezek után viselkednem, ill mit javasoljak anyukáméknak.

Mikor tesóm elmondta anyumnak, hogy miután hazaért, előbb a nő anyjáékhoz mennek és majd csak a következő munkahete végén jön el hozzánk, teljesen összetört, és egész délután zokogott!


2010. máj. 28. 21:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Itt a nő :o)
2010. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
Fél millióval lehúzta. Ezt a hugi honnan tudja olyan biztosan, ott volt? És a családja is? Ugyan már, Ő hadd döntse el, kit szeretne. Ha neki megfelel, nektek is meg kell, hogy feleljen. Foglald el magad, tanulj, vagy szórakozz, ne a bátyóval törődj! Aggódni, szeretni egy dolog, de ezen pörögni (anyuddal együtt) beteges. Mindenki a maga háza előtt söpörjön!! (Nem pontoztam le senkit!)
2010. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a számlákból, de csak feltételezés. Ha van a számlán x összeg, amiről tud a család és az hirtelen eltűnik ahogy belép egy vénlány a képbe, akkor szerintem egyértelmű, meg azt mondja a kérdező tény, hogy a bátyja fizette a nő lányának a ballagását. Egyébként majdnem egyidős a lánya a bátyáddal. Durva.
2010. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon messze vagyok a 40-től,de megértem a bátyádat,hogy nem szívesen jár haza,és igen,tényleg rohadtul nem kéne beleszólni az életébe!Esetleg lehet,hogy ,,utálja,ha beleszólnak az életébe",és ezért állt elő ez a helyzet.Mondjuk Te biztosan jobban el tudod dönteni,mi a jó neki,hiszen akkora császárnő vagy a kis családoddal együtt,igazi májer...Ezt sok helyen az ilyen húgok szemébe is szokták mondani,tapasztalat...Az a fránya tapasztalat... :-)
2010. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
55%

Még valami.Ti támadjátok a nőt,de folyamatosan.Szerinted ezek után miért is lenne kedve hazalátogatni a viperatanyára?Másnak mindenki milyen nagyon meg tudja mondani a frankót,de mikor a saját magánéletéről van szó,akkor már nem ennyire fasz@ csaj!

EL KÉNE GONDOLKODNI!!!

2010. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
8%
Ismerek én is ilyen párt, pár év után szétmentek. A nő itt is túlsúlyos és ronda volt, tipikus irányító. A fiú helyes és fiatalabb nála pár évvel, papucs. A nő az anyja ellen hangolta, elszedte a kevés nyugdíját is, csúnyán beszélt vele, még a fiúval is elviselhetetlenül viselkedett. Féltékeny volt, hisztis, követelőző, és önző. Meg is csalta a fiút. Lehet ez a nő is ilyen. De ha az öcséd papucs, akkor nehéz dolgod lesz, hogy észhez térítsd őt...
2010. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó vagyok. Sztem írj neki gyakran sms-t, hívd fel telón is, hogy érezze, hiányzik az otthoniaknak.
2010. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg le kéne szállni a nyakáról,mert szerintem ő a Ti papucsotok,és nem a párjáé.Gondolom,hogy mennyire hiányzik otthon,Nélküle ki furikázná a seggeteket,meg csinálna meg mindent Nektek?Fáj Nektek,hogy kiestetek a pixisből,és nem ti irányíthatjátok.Sajnos erre most ráb@sztatok.Rájött,hogy felnőtt ember,és azt szeret,akit ő akar.S rohadtul nem láthattok bele a magánéletébe!Tovább,megyek,közötök sincs hozzá.
2010. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze,még a SIM-kártyáját is kiveszi,nehogy idióták zaklathassák.Remélem,most is együtt vannak,és nem a családod okosságait hallgatja!
2010. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!