Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölelném, de nem merem....

Megölelném, de nem merem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A párom szüleit nagyon megszerettem. Mindketten rendkívül aranyos teremtések. Anyósom nagyon távolságtartó, nem olyan szinten, hogy nem szeret, kerül stb. Hanem olyan "hivatalos"...mindig kiszolgál...mindig csak olyant mond nehogy megbántson... de érzem, hogy nagyon szeret, mindig nagyon figyelmes és kedves velem. Sajnos beszélgetni is csak sablon dolgokról szoktunk, időjárás, suli, politika, pénz...néha még a párom. Néha annyira szeretném megölelni, elmondani, hogy szeretem, de szerintem nagyon meglepődne:-S az apukájával ugyanígy vagyok, ő egy roppant édi figura, kicsi humorzsák...de megölelni őt sem merem:D milyen idióta a kérdésem...?! na de hogyan mutathatnám ki, hogy szeretem őket? vagy inkább várjak az alkalomra? :D majd az esküvőn ? :))
2010. máj. 28. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja és én 17/L
2010. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:D :) jó tudni hogy nem vagyok egyedül:)
2010. máj. 28. 19:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi, hogy esetleg egy-egy jól sikerült ebéd, vagy beszélgetés alkalmával odabujsz hozzá, megölelgeted. Hidd el a párodnak is ez nagyon jól fog esni, hisz nagyon lényeges egy szorosabb kapcsolatnál, hogy a szülő és az uj pár jól kijöjjön egymással, hisz ez mindig veszekedés forrása lehet. Öröm olvasni az ilyet,hisz ugy gondolom ezerből talán egy van ilyen. Apró figyelmességgel, gesztussal is ki tudod nyilvánitani , mutatni a háládat, ragaszkodásodat. Hidd el ha ilyen jólélek, ez is elég neki. Gratulálok!
2010. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! köszönöm soraidat, kedves vagy:)


pont az a baj, hogy ilyen alkalmakkor sem "merem"...mert úgy érzem anélkül is elég zavarban van az "anyósom"...lehet sokat segítene a kapcsolatunkon egy ilyen gesztus, de olyan izééé vagyok:-S na de megpróbálom félretenni ezt a félsz-et magamban:)

2010. máj. 28. 20:37
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

én vettem anyósomnak egy desszertet és apósomnak egy üveg bort

majd egy hete közöltem,anyósommal hogy tudom,hogy anyáknapja már elmúlt, de most van rá alkalmam,hogy megköszönjem a páromat neki

aztán apósommal közöltem, hogy fogalmam sincs mikor van apák napja, de neki is köszönöm az embert


díjazták :)

2010. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
édes:)
2010. máj. 28. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!