Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölelném, de nem merem....

Megölelném, de nem merem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A párom szüleit nagyon megszerettem. Mindketten rendkívül aranyos teremtések. Anyósom nagyon távolságtartó, nem olyan szinten, hogy nem szeret, kerül stb. Hanem olyan "hivatalos"...mindig kiszolgál...mindig csak olyant mond nehogy megbántson... de érzem, hogy nagyon szeret, mindig nagyon figyelmes és kedves velem. Sajnos beszélgetni is csak sablon dolgokról szoktunk, időjárás, suli, politika, pénz...néha még a párom. Néha annyira szeretném megölelni, elmondani, hogy szeretem, de szerintem nagyon meglepődne:-S az apukájával ugyanígy vagyok, ő egy roppant édi figura, kicsi humorzsák...de megölelni őt sem merem:D milyen idióta a kérdésem...?! na de hogyan mutathatnám ki, hogy szeretem őket? vagy inkább várjak az alkalomra? :D majd az esküvőn ? :))
2010. máj. 28. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
miota vagytok együtt? hány éves vagy? mikor lesz az esküvö??
2010. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Jajj. Azt olvastam elsőre, hogy megölném, de nem merem... :O :D
2010. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az esküvő, az jó alkalom ilyesmire, és akkor bármit lehet, nem meglepetés, sőt nagyon is természetes.

Addig is, ha akarod, kérdezd egyszer: "Megölelhetlek?" vagy: "Megölelhetném, Marika néni?" Modjuk, ha valami olyan helyzet van, hogy adott valamit, vagy egy jó vacsora, ilyesmi...

2010. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:D szimbolikusan érteni azt, hogy "majd az esküvőn". Bár tervben van az eljegyzés:) 3 éve és egyetemisták vagyunk, 2o körüliek:)
2010. máj. 28. 19:21
 5/16 A kérdező kommentje:
nem megölném :)) :-S Isten ments...
2010. máj. 28. 19:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen üdítő kérdés a sok gyűlölködő vagy kétségbeesett, vagy elhanyagolt gyerekek sorai után. Sok boldogságot kívánok a továbbiakban is.
2010. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hétvégét, ha náluk töltöd, megköszönöd a vendéglátást és megöleled az apukát-aki tuti elvicceli-, majd az anyukát is:D
2010. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Én is úgy olvastam, hogy "megölném", mondom mivan?
2010. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

:D köszi köszi :))


hát nagyon nem töltünk együtt hétvégét, mert nem lakunk egy városban, vagyis máshol egyetemistáskodok...amikor otthon vagyok otthon alszom:P :)


De talán a nyáron ha lesz egy nagy közös kirándulás:D


Mondtam ezt a "vágyamat" a páromnak és mondtam, hogy szerintem megkergültem :))

nem tudom, hogy jutott most eszembe, talán mert hiányzik a párom...

2010. máj. 28. 19:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám :) De nekem annyival könnyebb hogy anyukája már kezdeményezett ölelést, így én azóta ha olyan a helyzet, már kicsit sem ingadozom! Mindketten nagyon jó fejek, apukája szintén viccelődős, nagyon kedves ember:) De kb hozzáérni se mernék.. :D Anyukája 40, apukája 54 éves, kicsit más világban él, amivel baj ugyan nincs, de nekem így messzinek tűnik ez... Amúgy se olyan ölelgetős, ha a párom megöleli is furcsán reagál.. Mi ehelyett jókat beszélgetünk :)
2010. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!