Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zároltathatom a férjem bankbet...

Zároltathatom a férjem bankbetétjét válás előtt?

Figyelt kérdés
Mert kiakar semmizni és eltudja tüntetni ?!
2017. okt. 4. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
Mert amikor nő semmizi ki a faxit az helyén való, ugye?
2017. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
Ha a férjedé, akkor nem, mivel nem a tiéd. A saját pénzedet saját bankszámlán kell tartani.
2017. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha birói végzést kérek? Mert a válás hosszadalmas procedura és addig eltüntetti ! Vagy nem bankba teszi hanem kp az nem követhető ! Válasz a kommentre végre a pasi semmizi ki a nőt szintem egyik sem etikus !
2017. okt. 4. 19:28
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ötmilkát már kivette, akkor minek zároltatni? Ha csak az övé a számla és men vagy bejelentve a bankba Te is, akkor nem tudsz mit tenni.
2017. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
A saját számlájára miféle végzést akarsz kérni? Ahhoz sajnos neked nincs közöd, ha csak az övé.
2017. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogy ezek az emberek, akik kibsznak egymàssal vajon valaha is szerettèk egymást???

Hogyan jut idáig egy házasság?? Mennyi feldolgozatlan, kibeszèleten sèrelem van emögött!?

2017. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a helyzet, hogy a férjed tökéletesen tisztában van azzal, hogyan tudja kimenekíteni a házasságból a pénzt. Elég, ha azt mondja, FELÉLTE azt a pénzt és ezzel minden meg van oldva, a pénz eltűnt.

A bíróságon sajnos csak jogszolgáltatás folyik és nem igazság szolgáltatás.

Semmi jóval nem tudlak biztatni, ha egy házasság megromlik, nagyon undorító dolgokat tudnak az emberek egymással művelni. Tudom miről beszélek, átéltem a helyzetedet.

2017. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

21.48-as, a szeretet átcsaphat gyűlöletbe, sajnos ez nem ritka a válófélben lévő pároknál.

Azt mondta egy ügyvéd ismerősöm, ha a kapcsolat megromlik, a felek azzal élnek vissza, amilyen eszköz a kezükben van. Tipikus, hogy a feleségek a gyerekekkel szoktak zsarolni, a férjek meg a pénzzel.

2017. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
21.48 Teljes mértékben igaza van az ügyvéd ismerősödnek nekem is anno mikor kicsik voltak a gyerekek és mondtam tűrhetetlen ahogy viselkedsz fejezzük be váljunk el ! váljál nyugodtan ,de elmegyek feketén dolgozni éhen döglesz a kölykeiddel ! Voltam annyira fair soha nem mondtam a gyerekeimnek ! Utólag vissza nézve alá rendeltem magam az Ő boldogulásoknak ! Tudatába voltam hogy egyedülálló anyaként nem tudom finanszírozni a Fősuliukat !
2017. okt. 4. 23:10
 20/21 anonim ***** válasza:
59%

"de elmegyek feketén dolgozni éhen döglesz a kölykeiddel"


Na, tessèk! Ez az ember soha nem szeretett se tèged, se a gyerekeit. A közös gyerekeitek egy veszekedèsnèl már csak a te kölykeid... Sosem voltál egyenrangú, ès gyanítom nem is tõrekedtèl erre!

2017. okt. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!