Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar válni vagy mégsem akar?

Akar válni vagy mégsem akar?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akitől több mint egy éve elköltözött a felesége, van egy 3 éves kisfiúk. A feleség nem tudta fizetni az albérletet és vissza költözött a férfihoz. (osztott lakás használatban élnek). A bontóper első tárgyalása most volt, azonban a férfi nem akar lépni a lassan "ex feleségétől"...de közben folyton hangoztatja hónapok óta hogy szeret....

Mit tehetnék? Mi lehet a gond?



2017. szept. 4. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Ne vedd sértésnek, de ez a tipikus "ha nincs ló,jó a szamár is" esete.

Téged csak talonban tart.

Ha a családja és közted kellene választania,te is tudod mi lenne a válasza.

2017. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Az lehet a gond, hogy hiszel egy olyan pasinak, aki együtt él a gyereke anyjával, és még nem váltak el, de már csajozik.

Mit akarsz te ilyen embertől? Nem érzed, hogy ez rád nézve mennyire megalázó?

2017. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Elég fura helyzet. Én nem tudnék olyannal együtt élni, még lakótársként sem, akivel éppen válok. Nyilván nem véletlenül válnak.

Szerintem a pasi úgy van, hogy majd lesz valami, neki mindegy, hogy konkrétan melyik nővel van. De lehet, hogy annak örülne a legjobban, ha egy nő sem lenne :)

2017. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem akar.
2017. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Aki el akar válni, az elválik.


Aki csak veled akar lenni, az veled van


Minden más csak süket duma.


Mindig a tettek mondanak igazat, nem a szavak. Azt nézd, amit tesz, és máris láthatod, milyen ember ő és mit gondol valójában.

2017. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Feleseg visszajott, pali teged csak hiteget. Biztos, hogy "osztott lakasban" elnek? Lattad? Lehet, hogy a feleseg errol nem is tud. Semmit nem tudsz tenni es nem is kell. Te csak egy kis extra vagy a ferfinek.
2017. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarlak elkeseríteni, de egyetértek az előttem hozzászólókkal, a pasi csak hülyít téged, nem fog elválni! Legyen benned tartás, és hagyd ott! Aki szeret valakit, az nem így viselkedik. Egyáltalán tudja az "ex-feleség", hogy te jelen vagy a pasi életében?
2017. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Te most felnőtt nő vagy? Nem lehetsz túl eszes... Aki válni akar, az válik. Ez a duma rég lejárt lemez.
2017. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Sosem értettem , hogy a nők miért tolnak ki magukkal, miért kezdenek bele egyáltalán valamibe egy olyan pasival, aki még házas és gyerekük is van?

Nem értem mit vár ettől egy nő is. Az egyik dolog, hogy családja van, valószínűleg ők mindig is fontosabbak lesznek neki.

Másik dolog, hogy CSALJA a feleségét, mert még nem váltak el. Ilyen embertől mégis mit vár az ember?

Lépj tovább kérdező, hagyd a fenébe a pasit. Nem tudni mi lesz köztük, nyilván több év mögöttük áll, biztos vannak még érzelmek. Majd ők megoldják, felesleges harmadik ne legyél.

Ha már elvált egy férfi, lezárta a dolgokat akkor ok, de addig én szóba sem állnék vele.

2017. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

A férfiak a legritkább esetben fogják és hagynak ott csapot-papot, gyereket, házat... ahhoz már nagy dolog kell..

nekem is udvarolt egy pasi nős volt...elküldtem..mondván nem kell ilyen kapcsolat úgyis csak a második leszek bárhogy! is vannak.....hiszen még házas!..Azt írta megcsalta a neje x éve és akkor is elköltözött egyszer.....és hogy le akarják választani a házat kettőbe....Bombázott levelekkel, én ignoráltam, az utolsó betalált valahogy megsajnáltam-tényleg normálisan írt sajnálta hogy legalább barátok nem leszünk-..továbbá megsértett felpiszkálta vele az önérzetem tehát válaszoltam! Na onnan indult el a lavina vége az lett hogy persze szeretők lettünk -elég hamar. Hetekig óriás lángolás volt, már a találkozás után sms-ek rögtön, folyamatos séták, összebújások, szeretkezés/ek/.....aztán borult a bili kérdeztem no most akkor mi van az asszony mikor költözik állítólag akkor-Húsvét után- ment volna..hát, nemhogy nem ment..elvitte egy közös családi ünnepre is bátyja születésnapjára!!! Azonnal szakítottam vele!! És NEM reagált rá semmit...másfél napig.. aznap este az exem ágyába kötöttem ki /hosszú/..erre már reagált közölte soha többet nem akar látni.:D :(((......Kérdeztem hogy van ez a nejed is megcsalt és mégis együtt vagytok neki is ezt mondtad??

Nos, nagyon csúnya vége lett...fenyegetőzések, oda-vissza..

Nem tudom nálatok mi a helyzet de ezt okulásként írom le elhiszem hogy szeret, én is láttam rajta!!!! mondta is..

De nem tudott elválni. Félt, a házat sem akarta..a neje a gyerekeket rögtön ellene fordította... persze jó sok hitelt vettek fel x éve..csak ő dolgozik a családban-a férj- azt mondta éhen halnának ha lelépne..

Nem könnyű a helyzet.Miért nem keresel magadnak egy független embert??... ez a pasi is azt fogja majd mondani neked mint nekem ez az állat..: "pont olyan vagy mint a feleségem"...t.i. rájönnek hogy emberből vagy lehetnek rosszabb napjaid akkor már nem olyan fincsi..! Ez van, nem visz mindent a szerelem hiába tömik a fejedbe a filmek, a valóság más!!

2017. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!