Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Mégsem velem...

Mire véljem ezt? Mégsem velem akar lenni?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott, hogy tudom, hogy nem szép dolog más profiljába lépni, erről nem kérnék véleményt, majd elszámolom a saját lelkiismeretemmel.

Viszont beléptem egy közösségi oldalon a barátom adatlapjára, pusztán kiváncsiságból és láttam, hogy levelezget egy nála több, mint 10 éves kislánnyal. A csaj is elég nyomulós, de a barátom se volt vele éppen baráti, már ami a megszólítást illeti. Szerintetek akkor mégsem szeret annyira, mint mondja? Vagy csak élvezi, hogy "csajozhat"? Nekem ez olyan rosszul esik. :(


L/25


2011. jan. 5. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
az ő nevében írjál neki levet már mint a csajnak és majd törlöd azt a levelet amit elküldtél
2011. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves lánnyal levelezget? Nála 10 évvel idősebbel, vagy 10 fölöttivel? Mert ez azért nem mindegy :)
2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyzet egyértelmű, függetlenül attól, akar-e valamit a másiktól vagy nem.
2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kislány 14 éves.
2011. jan. 5. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az elég nagy baj, ha 14 évessel levelezget. Nem tudok egy épkézláb ötletet mondani, amikor elfogadható lenne ez. max ha az unokahúga, egyéb lehetőség nincs...:-S


Beszélj a pároddal és kérdezd meg. esetleg nézd meg az elküldötteket. (mondjuk én a becsületesebb megbeszélős módszert választanám)

2011. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor 14 voltam, nagyon sok 25-30 év körüli pasi akart felszedni az első munkahelyemen :/

Szóval vagy derítsd ki mi folyik itt, vagy kérdezz rá!

2011. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetris ***** válasza:

Hát, kívülállóként nagyon úgy néz ki a helyzet, hogy a párod kifelé kacsingat ebből a kapcsolatból. Valami olyan izgalmat keres, amit benned nem talál.

Szerintem az első h.szólótól jó ötlet volt, hogy írj a kiscsaj nevében, aztán meglátod, milyen válasz érkezik.

2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nála több mint 10 évvel fiatalabb lánnyal - így okés már. Vicces a gyerek, ne vedd komolyan, sztem ennyi idősen nem kislányokat kelene neki hajtania, hanem a családalapításon gondolkodni. Ő tudja, de te te is tudd mit szeretnél, és sztem a folytatásban ő már nem kap szerepet az életedben.

Majd kiderül

2011. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!