Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha átvágott...

Miért van az, hogyha átvágott valaki és elmondom az illetőnek, akkor megsértődik és még engem tesz hibássá? Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá. Nem érdemes vele foglalkozni.
2010. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én voltam így. Nagyon rossz érzés volt mert ordítottak bele az arcomba. :(
2010. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez van nálam is.Én könyörgöm, hogy adja meg a pénzem, és erre én vagyok egy szemét, sóher.Hát tudja mikor kap megint.
2010. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam így
2010. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

sarokbaszorított vad effektus.

amúgy mi történt pontosan?

hátha abból többet tudunk

2010. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem hagyom akkor a dolgot lógva. Velem nem ordibált, nem hordott le mindennek, csak játszotta a mártírt, aki mindenki bánt meg hasonló, holott sehol semmi. Mert én is bántom őt ezzel, hogy elmondom, hogy mivel b*szott át.

Annyi volt a sztori, hogy megálloptunk múlthét pénteken, hogy betartom a feltételeit és cserébe kapok 4000 forintot. Betartottam a feltételeket, de a 4000 forintomnak se híre, se hamva. Van pont 5000 ft-ja, de abból jövő hónap 10-ig ki kell bírnia neki + két embernek. Mondjuk múlthét pénteken még durván 30000 ft-ja volt. Viszont nem akarok vele és a családjával kicseszni, mert nem lenne tiszta a lelkiismeretem. Úgyhogy pórul jártam, pedig eddig teljesen korrekt volt mindig. Szerintetek mit csináljak?

2010. máj. 28. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos elég gyakran lehet ilyet tapasztalni,nagyon rossz tulajdonság.Szerintem hagyd el.
2010. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb védekezés a támadás, ősi trökk nem szabad neki bedőlni.
2010. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tipikus érzelmizsarolás

mint amikor valaki félrelép és még a padlóba döngöli a másikat azzal,hogy miatta KÉNYSZERÜLT megcsalni őt....

ne vedd magadra, biztos lehetsz benne, hogy beletaláltál a gyenge pontjába, azért támad.

az állatvilágban is a sérült, félős állat a legagresszívebb....

2010. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!