Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le? Anyósom...

Hogyan szoktassam le? Anyósom mindenféle dolgot eltesz, ha kidobom megsértődik. A tejfölös doboztól kezdve a kenyeres zacskón át a mindenféle papírig és dobozig. Hogy majd jó lesz valamire.

Figyelt kérdés
Tudom hogy van ennél nagyobb probléma is,de már van vagy 50 tejfölös doboz,meg egy csomó kacat. 2hónapig nálunk lesz a baba miatt,mi panelban lakunk ő kertes házban.
2010. jún. 21. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem beszéld meg vele értelmesen, hogy ha már eddig ennyi mindent összegyűjtött, akkor az pont elég, ne gyűjtögesse tovább, mert semmi értelme nincs ennyi kacatnak(vagy beszéld rá hogy vigye haza, ha neki kellenek a holmik ^^").
2010. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Olvastam már erről, ez egy betegség, mikor a beteg minden sz@rt (bocs) felhalmoz a lakásban, volt már tévéműsor is erről, hogy milyen mocsokból vakarták ki a lakást, mert minden ilyen szemetet meghagyott a tulaj...

Valamit sürgősen tenned kell!

2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Anyám is ilyen gyűjtögető életmódot folytat. :D Rohadt idegesítő. Meg kell fogni az összes ilyen sz@rt, és amikor nem látja, ki kell dobni a kukába. Úgy sem fog neki feltűnni.
2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

a te lakásodban azt dobsz ki amit te akarsz. ha kell neki vigye haza.

először kérd meg szépen, hogy kicsi a panel ahhoz hogy felhalmozzon ilyen számodra felesleges dolgokat, úgyhogy legyen szíves mellőzni ezt a szokását.

ha ez a módszer nem működik, amikor a kezedbe akar egy tejfölös pohár, egyzserűen dobd ki.

2010. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol gyűjtöget. Ha nálad, figyelj, hogy vigye is haza őket.

Ha nála, nos, hát akkor az a ő területe.

2010. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
81%
Szerintem beszéld meg vele a problémát. Add az értésére finoman, hogy az a ti lakásotok és nektek nincs szükségetek tejfölös dobozokra. Ha pedig a saját házában halmozza a szemetet akkor ne zavarjon. Az az ő környezete, az ő élete. Persze legyél vele óvatos, nem tudom mennyire lobbanékony a hölgy.
2010. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy a helyre, amit a kacatok elfoglalnak, sokkal nagyobb eséllyel lesz szükség.
2010. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Összekötjük anyámmal, és a sok felesleges vackaikból felépíthetnek egy házat.

Mindent összegyűjt, a gumihiányos, szakadt, kopott bugyitól kezdve a létező összes kacatot gyűjtögeti, apámat meg az idegbaj kerülgeti.

Nálunk kb. ez zajlik le:

- Használod, használtad valamire?

- Nem. De hátha jó lesz és kell.

- Mire kell neked a 25 tejfölös pohár? Nincs kerted, nem kell a suliba, edényeid vannak...

- Jó, de akkor is.

- Nem használod, kuka...


És látom szegénynek a szemeiben, mintha valami értékes kincsét dobnám el...

Legtöbbször akkor szoktam szelektálni, ha nem látja. Olyankor mindig kidobok egy adag felesleges holmit. Még soha nem kereste.

2010. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Az én anyósom is dettó ilyen... Én sem tudok vele mit kezdeni.
2010. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A tejfölös dobozból inni szokott,pedig van kb ezer pohár. A papírok meg majd jó lesz ablakot törölni,a húsos tárcára zöldséget tisztítani.
2010. jún. 21. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!