Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Macskák miatt szét válni 14...

Macskák miatt szét válni 14 év után?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a párommal 14 ève, jelenlegi kertes házunkba 3 ève költöztünk be ès megbeszèltük, hogy nem lesz macska a házban. Ugyan szeretem èn is a macskákat (16db) de sajnos a legtöbb nem szobatiszta és kellemetlen, hogy össze vissza vègzik a dolgukat a házban (nappali, ètkező, szobák, fürdősz., Wc) ahova sikerül kis vagy nagy dolog meg persze hullajtott szőr mindenhol. Mondogatom egy ideje neki, hogy ez azt eredményezi majd, hogy szètmegyünk. Almot nem akarunk mert a másik háznál volt, meg persze büdös is volt mindig! Nem règi házat kell elkèpzelni, 10-be van eddig ès mèg nincs teljesen kèsz, és nem 6 elemis a párom hanem 4 diplomás! Ezèrt is állok èrtetlenül ehhez mert nem hiszem, hogy nem fogja fel, hogy az ok-ból milyen okozat lehet! Gyerekünk nincs de ilyen miatt szètmenni? Ti mit tennètek?

FF



2017. szept. 27. 09:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen nő az beteg, gondolom nem te vittel haza ennyi macskat, hogy tudsz 14 eve egyutt lenni egy elmebeteg novel??? es meg szereted is?? te se vagy normalis, gondolom normalis nő nem áll szoba veled.
2017. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%
Állatmenhelyen dolgozom: egy kifutóban több is van, mint 16 macska, mégsem végzik a dolgukat az alom mellé, pedig csak menhelyi macskák. 16 macskának minimum 8 tálcát raknék ki, jó nagyokat, és az almot minden nap cserélni kell. Próbáld erre rávenni a párod.
2017. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
54%

a tizest egy macska írta:D / 3-as: Konrad Lorentzzel nem értesz egyet/

Az nagyon jó, hogy nincs gyerek! Hagyd ezt a kapcsolatot, elromlott. Egy pszichiáter orvos, aki pár-, és családterápiával is fogl. előadásán mondta: olvasni kell a jelekből, pl egy jel az, ha úgy ül le egy pár, hogy az asszony a retiküljét az asztalra a férje és maga közé teszi... Itt most 16 macskát tett a nő közétek. Embertelen.

2017. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
54%
(jav: a tizes közben törölve lett)
2017. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
62%
Megbeszélték, hogy nem lesz macska, és most van 16db. Mi a lófax történt? Már az első macskát kivágtam volna, most a 16.nál kezdtél besokallni? :DD
2017. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom arra senki sem gondolt, hogy nem voltak ivartalanítva az első cicák, ezért elkezdtek szaporodni, ezért van most 17 darab macska a házban.
2017. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
65%
nem lesz macska BENN A HÁZBAN - azután az asszonyka beköltöztette őket - ezért mondom, hogy le lecserélte a kérdezőt a macskákra. El kell hagyni ezt a megromlott kapcsolatot - méghozzá gyorsan, ma, mert ez nem lesz jobb, és ha gyerek lenne, az nagyon megnehezítené a lépést.
2017. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%

Hat a tisztasag nekem is erzekeny pontom es biztos nem élnék igy senkivel. Nem mernék leulni se sehova nemhogy egyek es aludjak.

Tiszta betegség amit leirsz, szerintem ha elköltözöl csak rosszabbodik a helyzet, lehet elborul az elméje totál a párodnak

2017. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
49%
Vigyél mellé tíz kutyát...
2017. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy nem szobatiszták, ha nincs alomtálcájuk. Egy gyereket is nehéz lenne szobatisztaságra nevelni, ha nem lenne bili vagy wc a házban. Sőt, gondolom, te is bajban lennél wc nélkül.


Az alom nem büdös, ha rendesen van takarítva. Én ezt nem is értem. Ha össze-vissza végzik a dolgukat, mert nincs neki hova, az nem büdös?


Mondjuk az egészet nem értem. 3 éve költöztetek be, megegyeztetek, hogy nem lesz macska, és azóta lett 16? És mind a házban él? Alomtálca nélkül? Nem lehetett volna szólni akkor, amikor csak kettő volt? Vagy három? Hamár a "nemleszmacska" nem működött?


Én imádom a cicceket, de 16 macska egy házban nem igazán normális.

2017. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!