Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít már megcsalásnak?

Mi számít már megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Egy csók,találkozgatás,vagy esetleg már az is ha valaki másra gondol sokat vágyakozással?Szerinted?Írd meg a korod és nemed is.És mi fér bele a megbocsájtható kategóriába?Mert ugye ha sokat is gondol másra,de nem találkozgat vele,semmi testi kapcsolata nincs vele,az sztem még megbocsájtható.Mert ugye az érzéseiről nem tehet az ember csak a tetteiről.
2010. máj. 27. 18:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%

Megcsalás az, ha engedsz annak a vágynak/lehetőségnek, hogy valakivel kialakuljon egy romantikus kapcsolatod, miközben már van valakid, aki szeret téged.


Vagyis: Ha úgy találkozol valakivel, hogy tudod, hogy lehet valami köztetek, és ha arra kerül a sor, hogy ez a lehetőség megvalósul, akkor nem állítod meg, hanem hagyod megtörténni, nos ebben az esetben megcsaltad azt, aki szeret téged és nagyon nagy fájdalmat okozol neki.

2010. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem 1 találkozás is az.Ha baráttal találkozik akkor azt úgyis tudom vagy legalább is elmondja.Viszont a titokban randizok 1 másikkal az úgysem fog úgy véget érni szerintem h ne csókolja meg a másikat.Sőt szerintem az is megcsalásnak számít ha a hátam mögött ismerkedik chaten vagy ismerkedős oldalakon.Ha barátokat akar szerezni arról én is tudhatok és nem kell hazudni...Ebből persze lejön h 1 csók is meg csalás számomra.És ha másról fantáziál 2 lehetőség van ne tudjak róla vagy menjen hozzá.Ugyanis ha már fejben mással van akkor valószínű h engem nem szeret.
2010. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

A megcsalás a hazugságon alapszik!

Nekem személyszerint sokkal rosszabbul esne, ha a párom csókolozna, ölelkezne, romantikus kapcsolatba keveredne, mintha csak pikk-pakk szexelne valakivel csók és érzelmek nélkül...

2010. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Érzelmek nélküli szex vagy csak szexuális fantázia még rendben van.
2010. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!