Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít már megcsalásnak?

Mi számít már megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Egy csók,találkozgatás,vagy esetleg már az is ha valaki másra gondol sokat vágyakozással?Szerinted?Írd meg a korod és nemed is.És mi fér bele a megbocsájtható kategóriába?Mert ugye ha sokat is gondol másra,de nem találkozgat vele,semmi testi kapcsolata nincs vele,az sztem még megbocsájtható.Mert ugye az érzéseiről nem tehet az ember csak a tetteiről.
2010. máj. 27. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Én már a csókot sem tudnám megbocsátani. Ha a kedvesem titokban találkozgat valakivel, ergo átver, akkor már nem tisztel és nem szeret, miért kéne megbocsátanom?
2010. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

bocsi, lemaradt:

19L

2010. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az előzővel. A csók is megcsalás meg ha találkozgat valakivel a tudtom nélkül talán még megbocsájtható, de akkor már nem szeret. Szóval jobban én se tudnám kifejezni, mint az első válaszoló
2010. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

a csók is megcsalás, a találkozgatás is megcsalás, a szex is megcsalás. Ezeket nem lehet elkülöníteni szerintem.

Nyílván ha szeretek valakit és minden rendben nem csókolózom mással, nem találkozgatom mással és nem fekszem le mással. Még külön külön egyik eshetőséget sem teszem meg.

2010. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Hát én se ő se találkozgatunk mással. Egy csaj leszólt, hogy ő találkozgatna attol még. Mi nem ilyenek vagyunk ő találkozgasson. most nem?

25/L (18 17 es

2010. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Ha másra gondol, de nem mondja el, és nem csal meg, akkor az sztem nem gáz.

Én is fantáziáltam másról, de attól még a páromat szeretem (imádom!) a millió hibájával együtt.

2010. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
van egy mondás miszerint a körülmények veszik rá a jó embert a rossz dolgokra! ilyen szempontból nem megcsalás a csók sem a szex,ha mondjuk kényszerít valaki,hogy feküdj le vele,mert megöli valakidet,vagy pedig zsarol valakivel akkor mi a helyzet? ha tudatosan találkozgat valakivel a párod és van csók az megcsalás! de sok olyan film ahol a nő nem tudja kit válasszon és amikor dönt ad egy búcsú csókot annak akivel nem folytatja szerintem az sem megcsalás.
2010. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a csók már megcsalásnak számít, de csak a csók nélküli randi is az már valahol.

Megbocsájtás: ha be tudja bizonyítani (ami hosszú idő, és nem könnyű), hogy szeret és nagyon bánja a tettét, akkor kap egy megbocsájtást.

24/N

2010. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az sokkal durvább,ha vágyódik valaki után..nem kell vele találkozzon,csak epekedjen utána...én akkor szakítanék vele!Nem azért mert sértődős vagyok ,vagy ilyesmi,hanem mert én akármit is tennéák nem lennék neki elég jó!Nem rám vágyik...sokkal roszzabb szerintem,ha az egyik fél szerelmes lesz egy harmadik személybe!

Persze ha csak valakivel készül talkozni,randizni...tehát nem barátként hanem randiszaga van a dolognak,akkor sem kell semminek történie;az már számomra megcsalás!!!Mert ez iy olyan lelki eredetű!!!

Ha valaki félrészegen mondjuk egy barátjának a legénybúcsúján !mondjuk egy 6 éves házasságban /csókolózik egy hosztesz táncos csajjal mert a csaj előtte riszálja...stb...de nincs folytatása a dolognak...akkor az megbocsájthahtó!Hisz részeg volt,a csaj kikezdett vele és arról se feledkezzünk eg ,hogy férfiből van a tettes....bár nem hiszem,hogy fordított helyzetben egy nő képes lenne megállni,hogy ne csókolózzon egy ilyen kaliberű táncosfiúval...

Tehát az egész szitutól is függ!

30/L

2010. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha mással találkozgat a hátam mögött akkor az számomra már megcsalás.

21/L

2010. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!