Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít már megcsalásnak?

Mi számít már megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Egy csók,találkozgatás,vagy esetleg már az is ha valaki másra gondol sokat vágyakozással?Szerinted?Írd meg a korod és nemed is.És mi fér bele a megbocsájtható kategóriába?Mert ugye ha sokat is gondol másra,de nem találkozgat vele,semmi testi kapcsolata nincs vele,az sztem még megbocsájtható.Mert ugye az érzéseiről nem tehet az ember csak a tetteiről.
2010. máj. 27. 18:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy vki sokat iszik, NEM mentség a megcsalásra.
2010. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Hát, engem nem zavarna a megcsalás. Csúnyán hangzik, de én a fizikai megcsalásokért nem tudok haragudni. Ha szerelemmel szeret mást, én azt tekintem megcsalásnak, de ha csak testi vágy motiválja az egészet, akkor nem érdekel. Én nem lennék képes még ilyen módon sem megcsalni senkit, tehát ne értsetek félre, egyszerűen csak nem veszem zokon, ha ilyen történik. 21/N
2010. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez most megcsalás?


[link]

2010. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
csók
2010. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Szex, csók egyértelműen.

És bármi, ami arra utal, hogy másra vágyik, mást keres: randizgatás, erotikus tartalmú, ismerkedő jellegű chatelés, társkereső aktív használata, minden ilyesmi sunnyogás, amivel engem átver.

Ha sokat gondol másra, arról is szeretnék tudni, mert az azt jelenti, hogy nem szeret,márpedig én nem akarok hazug kapcsolatban élni.

2010. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. 27/L
2010. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
89%

Ha vággyal gondolsz valakire, már az paráznaság.

kor:38

2010. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

hmm... Megcsalás csak csóktól szerintem. De ott már valami nem stimmel ha valaki a párja helyett másra gondol vagy randizik vele. Akkor valami hiányzik a kapcsolatból amit meg kell beszélni. Nem megcsalás csak elgondolkodtató.

22/L egy kislány anyukája

2010. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyénfüggő,kinek mi számít annak,kinek mi fér bele.

Én speciel nem viselném el,ha már tettekben is testet öltene a párom vágya valaki iránt,akár csók,randi,akár szex formájában,megalázónak érezném.A fantáziálgatást talán még megemészteném. 23/L

2010. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha másról álmodozik szerelemmel, az a bűn, hogy velem van és hiteget engem. 23/L
2010. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!