Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mit tennétek abban az esetben ha az exetek az engedélyetek nélkül a közös gyermekeitek fotóit megjelenitettné egy ujságban, amiben a jelenlegi párkapcsolata került kivesézésre. A gyerekek 8 és 10 évesek. A törvényes képviselőjük én vagyok. Se én se a gyerekeim nem tudtunk arról, h ilyenre készülnek. Nagyon felháboritott amikor megláttam.
2017. szept. 21. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e joga hozzá. Keress ügyvédet!
2017. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen cikkröl van szó - alapesetben ha nincs töle megvonva a szülöi jog, akkor ugyanannyi joga van erre, mint neked.

De pontos és az aktuális helyzetnek megfelelö indót csak egy családjogi ügyvéd tud adni.

2017. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* infót
2017. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szülői felügyeleti jog nem közös
2017. szept. 21. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlenül pipa lennék, és garantáltan jelenteném a gyámügy felé, hogy a későbbiekben bármi van, dokumentálva legyen ott az eset.


Aztán az újságot keresném meg a problémával.


Sajnos meg nem történtté nem lehet tenni a dolgot, de kártérítést kérhetsz az újságtól.

2017. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha ti valami híres emberek vagytok, akkor az ügyvéded megmondja, mit lehet tenni. Ha a gyerekek név nélkül jelentek meg, és egyébként sem vagytok híresek, a fényképet meg valami illusztrációra használták, akkor meg tök fölösleges hepciáskodni, mert mire leütötted az entert, az újság minden olvasója elfelejtette a képet. Mindenesetre ha meglátogat az exed, spenótot adj neki büntiből, attól megtanulja a kutyafittyet.
2017. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értek az ilyen joghoz, de így is az első lenne, hogy konzultálok egy ügyvéddel, aki otthon van az ilyesmiben. Megéri azt a pénzt, ha az ember gyerekéről van szó meg főleg. A legtöbb amit veszíthetsz az az egy konzultáció díja, ha kiderült hogy nem tehetsz jogi lépéseket.
2017. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!