Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon meg tudnám változtatni...

Vajon meg tudnám változtatni a páromat? Legalább egy kicsit. De hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, de van egy(-két) idegesítő tulajdonsága:

Hogy is mondjam?! Nehéz ezt így leírni, de megpróbálom. Úgy vettem észre, hogy utálja az embereket, tömegben lenni, buszozni például gyűlöl, még ha alig vannak rajta akkor is.. utazni nem is nagyon lehet vele kocsin kívül..

Nekem például nagy álmom, ha majd lesz egyszer sok pénzem szeretnék kiutazni valami külföldi országba pár napra,hétre nyaralni. De ő utálja az idegen kultúrákat, úgymond le is nézi az embereket,lehülyézi ha valaki más mint egy átlag ember vagy valami furcsa ruhában van vagy a haja érdekes.. És ez engem nagyon feldühít, mert én meg pont az ellentettje vagyok. Mondtam már neki szépen is,csúnyán is, de nem érti meg,nem is érdekli amit mondok csak hajtja a magáét. És ez sok más dologgal is így van. Nagyon idegesítő. Persze ilyen miatt nem fogok halálosan összeveszni vele, szakítani meg pláne, mert én nagyon szeretem, viszont így néha elmegy nekem is a kedvem még az élettől is..olyan energiavámpír féle :D

Nem lehet valahogy megváltoztatni? Sajnos senkire se hallgat, akármit mondunk neki, csak mondja az ő véleményét.. :S

És főleg ez az emberutálat idegesít nagyon. Én meg imádok tömegközlekedéssel utazni, de vele nem lehet egyáltalán..amikor tud, kocsival megy/megyünk..én meg kocsiba ülni utálok :S


2010. máj. 27. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni megváltoztatni.

VAgy elfogadod olyannak amilyen vagy.....

2010. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az exem pontos leírását adtad meg :). Sajnos ő is pont ilyen volt. Nekem nem ment a változtatás és évek után már elkezdett taszítani egyik-másik reakciója.

Hát ha van valaki, akinek sikerült. Sok sikert!

2010. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megváltoztatni, te magad is leírtad, hogy nem hallgat senkire. Vagy szereted így, vagy lecseréled. Az én férjem is problémás pasas, mindenki szerint már régen ki kellett vona dobnom, de én szeretem, úgy, ahogy van. Ami engem megrémítene, az az "energiavámpír"-sága. Ismerek néhány embert, és menekülök előlük, mert tönkrevágják az egész napomat öt perc alatt. Ha te ezt is tudod kezelni, akkor hajrá, barátkozz a gondolattal, hogy neked nem a "sima" utat találta ki a sors.
2010. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted idegestő, szerinte normális az ahogy gondolkodik

Te megtudnál változni (olyanra mint a párod) ha Ő azt akarná?

2010. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod vagy lelépsz, megváltoztatni nem fogod tudni.
2010. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

uhh sejtettem, hogy ezek lesznek a válaszok.

Nekem ő többet jelent annál, hogy ilyen miatt szakítsak vele. Soha! Nem lehet minden egyszerű:) Megpróbálok nem figyelni a hülyeségeire, nem veszem fel olyan könnyen, nem szállok majd vitába vele aztán majd lesz valami:)

De azért azt megemlíteném, hogy ezeken kívül egy csodálatos ember, nagyon odafigyel rám és senki nem szeretett még így engem, mint ő.. és én se szerettem így senkit. Majd megbírkózom a feladattal:) Csak reménykedtem, hátha valaki tudna jó ötleteket.

2010. máj. 27. 10:58
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha őt nem lehet megváltoztatni, akkor változok én: ahogy előbb is írtam, nem fogom felvenni a hülyeségeit. Okos enged, szamár szenved :D

Lehet, meg is fog lepődni, ha megváltozok :P sose lehet tudni =)

2010. máj. 27. 11:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azt javaslom, ha éppen jó kedve lesz a barátodnak, vitesd el magad egy egzotikus étterembe (kínai, indiai, olasz, török...). Ha látja rajtad, hogy milyen boldog vagy más kultúra környezetében, biztos a kedvedért változik kicsit... ;)
2010. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
ne akard megváltoztatni ő iylen és kész mindenkinek van hibája ha nem tetszik akkor keress mást! Ha nem tudod elfogadni akkor jobb kiszállni a kapcsolatból!
2010. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jól van már, minek kell leszólni?! Nem fogom elhagyni semmi pénzért, és ahogy írtam ha ő nem fog változni, akkor majd én:)

Ahogy kiírtam a kérdést, már születtek is jó ötletek a fejemben, úgy látszik csak ki kellett beszélnem magamból ezt:)

most már nem kérek több választ, köszönöm mindenkinek, aki írt!

2010. máj. 27. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!