Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lenne a házasság?

Ilyen lenne a házasság?

Figyelt kérdés

Most volt 2 éve, hogy házasok vagyunk. Van egy kislányunk, aki 17 hónapos. Amióta terhes voltam eléggé megváltozott a kapcsolatunk. Igazából nem tudom mi számít normálisnak, hisz fiatal vagyok és az 1. házasságom, de csak heti 1szer vagyunk együtt szexuálisan a férjemmel és az is általában szombatra esik. Már tök sokszor beszélgettem vele erről, hogy miért ilyen kevésszer, de ő csak annyit mond, hogy ha nagyon sokszor lennénk együtt akkor hamar ráunnánk egymásra. Hát nem tudom, lehet van benne valami, de én sokkal többször igényelném ezt. Csak szájra puszit adunk egymásnak, de azt sem túl gyakran, mert a szenvedélyesebb csók azt mondja felizgatja és a gyerek miatt nem lehet semmit csinálni. A kislányunk előtt egész más volt. Nekem nagyon hiányzik a szenvedélyesség a kapcsolatból. Nem akarom megcsalni, megpróbálom magam beállítani erre az életre, de olyan nehéz. Sokat dolgozik, de esténként itthon van mindig. Szeretnénk majd még 1 gyereket, de én már félek az egésztől. Egész terhesség alatt nem voltunk együtt és utána sem túl sűrűn. Nehezíti a dolgokat, hogy nagy kétszintes házunk van, és ő lent alszik, én meg fent a lány melletti szobában. Éjjelente legalább 1szer felébred inni és könnyebb átmenni hozzá, ha a közelben vagyok. Legalábbis én próbálom ezzel magyarázni. Hiányzik a férjem. De ő ellenséges velem, ha felhozom neki ezeket a dolgokat és azt mondja, hogy nekem csak az számít...stb.

Tényleg csak én akarok túl sokat?

Egyébként minden oké köztünk, szeretjük egymást nagyon.

Lehet a korkülönbség miatt van ez? Én 25 vagyok a férjem 37.


2010. máj. 27. 06:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
8.48-assal értek egyet. miután leírtad,hogy otthon mindent te csinálsz,még a férfimunkát is,és leírtad a mondvacsinált indokokat,amivel a férjed visszautasítja az együttalvást és a szexet,úgy gondolom,hogy a körmére kellene nézned. nagyon sok férfi félrekacsint,amikor az asszony várandós,mert onnantól kezdve nem nőként tekintenek rá. sajnos ilyenkor sokszor viszonyt is kezdenek,jobb esetben csak hivatásoshoz fordulnak. az érzelmei megmaradtak irányodban,szeret titeket,de téged nem kíván,és ez valószínűleg nem is fog változni. számára az a heti egy aktus is kötelezettség lehet. azért nem kell neked kozmetikushoz,fodrászhoz járnod,nehogy valaki észrevegye benned a nőt és megmutassa,milyen volt a jó szex. nem is hinnéd,hány ilyen férj van! vagy elfogadod,amit nyújtani tud,vagy továbbállsz,ő biztosan nem fog megváltozni. pár év múlva már te sem fogsz ennyi szerelmes éjszakára vágyni,Magyarországon a 10 évnél régebbi házaspárok 30% évente 2-3 alkalommal él nemi életet.
2010. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
"Egyébként minden oké köztünk, szeretjük egymást nagyon" ezzel zártak a kérdésedet, majd az összes kommentedben adagoltál még kisebb nagyobb dolgokat, amivel elégedetlen vagy. Akkor, hogy is van ez? Az első gondolatom amikor végigolvastam ezt az egészet az volt, hogy miért nem bújtál már be éjszaka mellé az ágyba?? És ha felriad, akkor mondd neki azt, hogy hiányzik az ölelése. Nem hiszem, hogy a korkülönbség miatt lenne egyébként ez az egész. Két gyerekünk született, egy percig sem aludtam egyikkel sem azért, mert szoptatnom kell, meg iszik éjszaka, meg ilyenek. A gyereknek a gyerekszobába van a helye, a feleségnek meg a férje mellett a hálószobába. Kicsit túl a negyvenen, két gyerekkel (az egyik mégcsak egy éves)van igényünk az összebújásra, a szexre, és nem kérdezgetem, hogy miért nem bújik oda hozzám, mert nekem jól esne. Fogom magam és odabújok én hozzá. Lehet neked is a tettek mezejére kellene lépni.
2010. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy túl naiv vagyok. De abban biztos vagyok, hogy nem csal meg, mert amíg nem lettem terhes sokszor jártam vele dolgozni és tudod mikor merre jár és mennyi időt foglal le. Elég kötött a napirendje. Bár tudom, hogy ettől még bármikor megcsalhat.

Úgy vélem, hogy csak lusta. Bár ez sem magyarázat mindenre.

"A bújjak oda mellé én". Hát igen, régebben egy csomószor próbálkoztam, és aztán jöttek a kifogások. Terhes vagy, fáradt vagyok, zavar, hogy a kislány hallhatja... Szóval meguntam próbálkozni, és inkább várom a "sült galambot", hátha ő is akar valamit. Sajnos nincs mivel felkeltenem az érdeklődését. Nem bírja a szexi fehérneműket. Nem hozza lázba őt.

Én nagyon szeretem őt és biztos a végsőkig mellette maradok. Csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Mert én hasonlókat gondolok az egészről, mint amiket mindannyian írtatok, de a férjem szerint én akarok túl sokat tőle, hisz sokat dolgozik és átlagon felül élünk.

Jó lesz majd újra dolgozni, bár ő szeretné ha mindig itthon lennék, ezért is akar sokat dolgozni, de én szerintem azt nem nagyon tudnám elviselni hosszútávon.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2010. máj. 27. 12:02
 24/27 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak prűd a férjed, és kötelezettségnek tekinti a szexet és lusta is.

Kényelemből csinálja mindezt, és azért is akarja hogy otthon maradj hogy akkor megvan a "házirobot" ő meg amúgy is munkamániás lenne, ha te nem lennél.... de így legalább kész étel és kiszolgálás várja. Nem az egyedüllét.


Nem teccik neki, hogy sminkelsz vagy a fodrász?

Ki nem sz*arja le? Neked egy pasi mondja meg, hogy mennyire, hogyan öltözködsz?

Szépen menj el fodrászhoz, vegyél egy-két csinos ruhát, mindig adj magadra, ha kell fogyózz is, hogy egy igazi csinos nő legyél.


Ő persze csak egy szürke cselédet "épített fel" magának, de azt elfelejti, hogy bár más pasiknak nem tetszhetsz, és ezért ő sem kíván meg, mert ő tett szürkévé.


Fel a szexi kinézettel, adj magadra!

1. nem a pasik miatt

2. nem ő miatta (ki tudja, lehet hogy újra beléd esne)


Hanem magad miatt!!!!

2010. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Azért a 12 év korkülönbség is sok. Ha ennyire prűd emberke akkor inkább egy 40 éves, elhízott, prűd háziasszonnyal kellett volna kezdenie, nem egy fiatal lánnyal:S
2010. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Szerintem menekülj!! Ebben a házasságban semmi jóra nem számíthatsz, egy hihetetlenül egoista, önző pasival élsz együtt. Hidd el ez jobb nem lesz (mintha én is ezzel a pasival éltem volna 20 évet) csak rosszabb. Olvasva a hozzászólásaidat az is eszembe jutott, hogy nem meleg-e a kedves férjed és ez egy látszatházasság, hogy a család, barátok elvárásainak megfeleljen.

Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy élve eltemesd magad.

2010. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ennyi kifogást pasitól még nem hallottam a szex ellen! A férjed vagy megcsal, vagy látens meleg! Hidd el, nem ritka! Örül, hogy nem alszol vele?? Akkor ne haragudj, de nem szeret.
2010. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!