Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lenne a házasság?

Ilyen lenne a házasság?

Figyelt kérdés

Most volt 2 éve, hogy házasok vagyunk. Van egy kislányunk, aki 17 hónapos. Amióta terhes voltam eléggé megváltozott a kapcsolatunk. Igazából nem tudom mi számít normálisnak, hisz fiatal vagyok és az 1. házasságom, de csak heti 1szer vagyunk együtt szexuálisan a férjemmel és az is általában szombatra esik. Már tök sokszor beszélgettem vele erről, hogy miért ilyen kevésszer, de ő csak annyit mond, hogy ha nagyon sokszor lennénk együtt akkor hamar ráunnánk egymásra. Hát nem tudom, lehet van benne valami, de én sokkal többször igényelném ezt. Csak szájra puszit adunk egymásnak, de azt sem túl gyakran, mert a szenvedélyesebb csók azt mondja felizgatja és a gyerek miatt nem lehet semmit csinálni. A kislányunk előtt egész más volt. Nekem nagyon hiányzik a szenvedélyesség a kapcsolatból. Nem akarom megcsalni, megpróbálom magam beállítani erre az életre, de olyan nehéz. Sokat dolgozik, de esténként itthon van mindig. Szeretnénk majd még 1 gyereket, de én már félek az egésztől. Egész terhesség alatt nem voltunk együtt és utána sem túl sűrűn. Nehezíti a dolgokat, hogy nagy kétszintes házunk van, és ő lent alszik, én meg fent a lány melletti szobában. Éjjelente legalább 1szer felébred inni és könnyebb átmenni hozzá, ha a közelben vagyok. Legalábbis én próbálom ezzel magyarázni. Hiányzik a férjem. De ő ellenséges velem, ha felhozom neki ezeket a dolgokat és azt mondja, hogy nekem csak az számít...stb.

Tényleg csak én akarok túl sokat?

Egyébként minden oké köztünk, szeretjük egymást nagyon.

Lehet a korkülönbség miatt van ez? Én 25 vagyok a férjem 37.


2010. máj. 27. 06:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Gázos kapcsolat. Viszont nem a házasság tehet róla :p


Aludjatok együtt. A többi úgyis jön magától. A kisgyerek is kezd ellenni felügyelet nélkül, 17 hónap már nem olyan vészes.

2010. máj. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a korkülönbség miatt is,vagy a férjed elfárad a munkában. 37 évesen már nem minden férfi igényli a sűrű szexet. Esetleg már lehetnek eü.gondjai is. Ezt természetesen vele kellene tisztáznod. Az pedig szintén nem tesz jót a kapcsolatotoknak,hogy éjjel egy emelet van köztetek. Együtt kellene aludnotok,akkor is,ha csak símán összebújtok egymással.
2010. máj. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%
Ez a tulpörgöt életvitel csinálja ezt az emberekkel. A tulhajszoltság a gondok megváltoztatják az embert. De mindenképpen beszélgesetek el rola. Én 12 éve vagyok házas és nálunk tavaly agusztusban majdnem válás lett a vége. Hozáteszem van egy 11 éves fiam. Azota átértékeltük az életett és mos terhes vagyok a második babával. A korkülömbség pedig ha nem volt probléma amikor megismerkedtettek akkor mostmár fel se tünik. Ne keseredj el minden családban vannak hullámvölgyek, és ha szeretitek egymást akkor nincs megoldhatattlan dolog.
2010. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Bizony, a korkülönbség. 37 éves, sokat kell dolgoznia, gondolom éri is stressz rendesen. Én napi 10 órát dolgozom, és bizony amikor hazaesem, vacsorázom, fürdöm, utána már nem nagyon van kedvem a szexhez.
2010. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
És ő miért is nem tud veled fent aludni a lány szobája mellett???!!! Nem értem..ez gáz...
2010. máj. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Hát én is csak a 12 év korkülönbség rovására írom.

Köztünk is 10 év van. Pár év alatt minden "ellaposodott", amit valahogy nem bánok, mert és is idősebb lettem.

Most vagyok 35 a férjem 45

2010. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Kis túlzással a férjed majdnem 40 éves, te meg a fele. Tele lehet a hócipője, hogy húzza az igát, és a felesége még csak egy szobában sem alszik vele. Az első pillanattól kezdve a picinek, a saját szobájában, a saját ágyában a helye.Na most biztos jönnek majd a szuperanyuka válaszok, és felnégyelnek, de akkor is ez a véleményem. Miért nem lehet egy szinten lakni mind a hármótoknak ? A másik meg , van olyan, hogy egy negyven közeli férfinek elég a heti egy együttlét, biztos nem mind ilyen, úgy látszik a te férjed igen. Hacsak nincs más valaki a háttérben. A problémát ne nyaggatósan, ellenségesen beszéld meg vele, hanem ravaszkodj egy kicsit. A 17 hónapos babának már bőven el kell lennie a nagyival, nektek meg szükségetek van kettesben töltött időre, mert rámegy a házasságod. Mentsd meg, még nem késő.
2010. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
82%
Nem törvényszerü, hogy egy 40 évesnek nincs szüksége a szexre. Az én apukám egyedülállo 57 éves és több barátnője van volt és lesz is min fiatal korában. Aktivabb a szexuáli élete mint nekem 28 évesen.
2010. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

A lány a saját szobájában alszik egyedül, én meg mellette a másik szobában. Ez még pici korában kezdődött, mert sokszor úgy elaludtam, hogy nem hallottam meg lent, hogy sír a lány és a férjem meg felébredt és rám szólt, hogy nem hallod, hogy sír a lány. És akkor felfutni, majd lefutni... Aztán még mindig itt vagyok. Én már mondtam, hogy le kéne mennem, de apa azt mondta maradjak. Ő azért nem alszik fent, mert ez az ágy kényelmetlen neki és nem tud aludni, pihenni rajta.

Biztos, hogy sokat dolgozik (reggel 6-este nyolcig, mert van egy főállása és egy kft-nk is), utóbbiba én is besegítek. De én is dolgoztam előtte, 12 óráztam, szombatoztam egy gyárban és sosem utasítottam vissza őt. Értem, hogy fáradt, de amikor szabin van, vagy hétvégén pihizik, akkor is csak 1 van. Volt ,hogy próbálkoztam és azt mondta, hogy milyen egy szexgép vagyok. :(

Jó lehet, nem sok férfi volt az életemben és ezért szeretném többször. Már eléggé megszoktam, csak néha úgy elkap a vágy, hogy megöleljem, megcsókoljam...

2010. máj. 27. 07:46
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

"Tényleg csak én akarok túl sokat?"


Egyértelműen.


Van egy kétszintes házatok, a férjed 12 évvel idősebb, és estig dolgozik. Ezek a tények. Ezekből bárki levonhatja a következtetést, hogy nagyon nagy (anyagi) igényeid voltak, amikor férjet választottál. Most megkaptad az átlagon felüli "egzisztenciát" (pénzt), amire vágytál. Gürcölnek érted estig. De neked ez sem elég, több szexért nyafogsz. A szex a kipihent szervezet luxusa, nem úgy működik, hogy az ember egyszerűen "kedvet kap" hozzá, mert sok energiát igényel.

2010. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!