Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen ideális megszülni...

Hány évesen ideális megszülni az első babát?

Figyelt kérdés
18-20 évesen? 24 vagy 28 évesen? 29-32 évesen? 33-36 évesen?
2010. máj. 26. 21:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%
22-28 éves korig. Szerintem ez az ideális. én családcentrikus vagyok mindig is az voltam és mindig is az leszek. most 23 áves vagyok, 3 éve van férjem és most tervezzük az első babát. sokat szeretnék, ezért már jó lenne, ha sikerülne teherbe esnem, kb. 4-5 gyereket szeretnénk, de ahhoz, hogy ezt véghez tudjuk vinni, nekem nem lehetne 30 akárhány évesen elkezdeni. ráadásul nem csak erről van szó, hanem arról, hogy szeretném a gyerekeimet látni felnőni és én még az unokákkal is szeretnék játszani. a körülmények megvannak hozzá, szerelem, boldogság, anyagi helyzet.
2010. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én sose hittem, hogy lessz babám mert a hidegkirázott tőlük. De lett 20 évesen és én az első pillanattól szerelmes vagyok belé! :D ugyhogy az a ideális kor amikor belül megérzed, hogy igenis akarod és szeretnéd

hogy szebbé varázsolja az életed. :DDD

2010. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én a 33-36-ot már soknak tartom.

Párom 22 éves, anyukája 55. Ahogy megfigyeltem nincs meg közöttük az a mély kapcsolat.Látszik a generáció közötti különbség. Nem nagyon beszélgetnek el mélyen/sokat, az anyukája nagyon aranyos, modern nő, de egyáltalán nem olyan a kapcsolata a szüleivel, mint nekem(közöttem és a szüleim között 26 év van kb).Egyébként még náluk lakik, tehát nem az "időhiány" az ok.

Én a 24-26-ot tartom ideálisnak.

2010. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez a "generáció közötti különbség" egy hüleség! A párod anyukája,pont annyi éves mint az én Édesanyám volt(33 évessen szülte) és nálunk nem volt ilyen generációs probléma,sőőt!ezt is embere válogatja inkább!
2010. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!