Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apukám szerint...

Otaku1238 kérdése:

Mit tegyek ha apukám szerint nem dolgoztam fel a válásukat és pszihológushoz akar küldeni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 21:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de jó lett volna ha az én szüleim elvittek volna...

Én folyton könyörögtem de ők meg csak azt hajtogatták hogy nincs rá pénz.

Szerintem mindenképp hasznos lehet. Ha érzékeny vagy, annak is van valami oka és azt is át tudjátok beszélni ott. Nem csak a válással kapcsolatban.

2017. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Ha nem is ezért, de lehet másért megérné elmenned. Ha lenne rá lehetőségem én mennék, mert a magán terápia elég drága. Használd ki.
2017. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Akikről tudom, hogy járnak/jártak, azok kb egytől-egyig óriási spanok lettek a pszichológussal. Nyilván ésszerű keretek közt. Konkrétan az asszonykám olyanhoz jár, aki nagyjából mindent kitereget neki a saját életéről, így egymáson segítenek, ott ekkora a barátság. Egyszer majdnem féltékeny is lettem. :)
2017. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy vagy jól! Hiszen még el sem kezdted a válás feldolgozását. Még mindig tagadsz. (Nem változott semmi, anyukád minden nap megy). Igenis van változás, és még odáig sem jutottál el, hogy ezt tudomásul vedd.
2017. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tudomásul vettem. Elváltak. Nem erre gondoltam az alatt hogy nem valtozott semmi. Soha nem lesznek újra együtt, nem szeretik már egymást. Anyukám mással találta meg a boldogságát.
2017. szept. 2. 15:52
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért tiltakozol a pszichológus ellen? Inkább örülj neki, hogy apukád odafigyel rád.
2017. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Ragnor válasza:
100%
Menj el. Egyrészt ártani nem árt, másrészt nem feltétlenül kell majd arról beszélnetek. Ha meg tudod győzni a dokit, hogy ezen a téren minden rendben, esetleg segíthet neked más téren miközben megnyugtatja édesapádat is, hogy jó kezekben vagy.
2017. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Ragnor válasza:
100%
sz: Tudom, hogy nehéz. Kis hazánkban a mentál-higénia kérdése egyfajta tamu az utóbbi évtizedekben. Akit pszichológushoz/pszichiáterhez akarnak küldeni, annak az első gondolata -mégha csak tudat alatt is- hogy bolondnak, elmeroggyantnak tartják. Legalább minden második embernek vannak valamilyen mentális problémái és a többségükön segíteni is lehetne.
2017. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Feldolgozva akkor van egy esemény, ha rá gondolva nem kavar fel. Minden különösebb érzelem nélkül tudsz beszélni róla. Ezt egy pszicho mondta.
2017. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 eakos1 ***** válasza:
100%
Ha ez anyagilag nem gond akkor menj. Fogd fel egy kalandnak amiből tanulhatasz, főleg ha egy jó pszihológushoz kerülsz. Mindig az élet pozitív oldalát nézd. Ha belegondolsz hány százaléka az embereknek járt már pszihológusnál? Elég kicsi, szóval te lehetsz egy közülük.
2017. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!