Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Van egy találós kérdés, még pedig: "Hogy hívták az Amerikai elnököt 2014-ben?"

Erre az a válasz, hogy "Donald Trump", mert 2014-ben is igy hívták őt. Én sem tudtam erre a helyes megfejtést, természetesen Obama-ra gondoltam, de szorult belém annyi értelem, hogy bosszankodás helyett megmosolyogjam a dolgot.

Na most, ezt feltettem a nevelő apámnak, aki egyből kiakadt mikor megmondtam neki a csattanót. Nem értette a poént, hisztizni kezdett, és mondta hogy rosszul tettem fel a kérdést. Nem értette meg hogy ez egy poén, mert nagy az ego-ja.

Ma feltettem ezt a kérdést a papámnak is. Ott volt a nevelő apám, aki végig ismételgette hogy "nem jó, nem igy kell feltenni a kérdést, ez hülyeség".

Aztán mikor elmondtam a megfejtést, még jobban hisztizett.

A papám azt mondta, hogy érti a viccet, de mikor vissza mentem a szobába, már ő is azt magyarázta hogy ez igy nem jó, és okoskodni kezdett.



2017. aug. 30. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Vannak ilyen emberek akik minden helyzetben okosabbak akarnak lenni, és azt akarják hogy övék legyen az utolsó szó. Vagy csak egyszerűen nincs humorérzéke, ami több mint valószínű. Ne csüggedj miatta. :)
2017. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

:D

Jaj, ez szar.

Ismerem ezt a típust. Nálunk apám hasonló volt, csak kb. így: társaságban ültünk, röhögni kezdtem egy politikai témájú viccen, erre apám nekem állt mindenki előtt, hogy TE EZT NEM ÉRTHETED, MIT RÖHÖGSZ, ITT ARRÓL VAN SZÓ... és magyarázni kezdte a nyilvánvalót. Az ilyen típus nem bírja elviselni más örömét, ennyi.

2017. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

A kérdés nem jó poén így. 2014-ben at amerikai elnök NEM Trump volt! Akkor lehetne ő a válasz, ha a kérdés úgy szólna, hogy a mai elnököt, vagy az X-ik( amennyi Trump) hogy hívták 2014-ben.

Magyarul tudni kell.

2017. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Utosló, de jó a kérdés, csak te nem érted.
2017. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Amerikai elnök egyenlő (nem tudom hogy ezen a billentyűzeten hol van a jele) Donald Trump-al.


Hogy hivták az amerikai elnököt/Donald Trumpot 2014-ben?

2017. aug. 30. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

kicsire nem adunk

ezt le kell sz*rni, nem ertik a humort ennyi

nagyapam egyszer megkerdezte hogy mi az hogy vicc

2017. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Vannak ilyen emberek, az apósom is ilyen, hogy bármit mondasz neki, ő akkor is az ellenkezőjét fogja állítani, csak hogy tudjon min vitatkozni. Minden nap összeolvas minden sz.rt a neten (el is hiszi) és azokkal pedálozik, hiába mondja neki a saját fia, akinek az a szakmája, jobban ért hozzá, hogy ez nem így működik, ő akkor is állítja, hogy de. Nem fog megváltozni, rá kell hagyni
2017. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
3. vagyok. Aki szerint jó a kérdés, az nem ismeri a magyar nyelv szabályait. Ha azt kérdezem, hogy hívták a magyar miniszterelnököt 2009-ben, Orbánt válaszolod?
2017. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként nem feltétlen jó a kérdés, ezt így nem mondod magyarul.


Értem a logikád, de ez idióta favicc, amire nagyon kevés ember vevő. :D

2017. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez kb. olyan $z@r "vicc" mint a melyik nehezebb 1kg libatoll vagy 1kg vas. Ejtsd a lábadra és megtudod. Gyenge nagyon.
2017. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!