Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elvárható az,...

Szerintetek elvárható az, hogy jelenlegi párunk kidobja az exéről készült képeit?

Figyelt kérdés
Ti hogy álltok ehhez? Bánt, ha megtartja, vagy elfogadjátok?
2010. máj. 25. 20:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem beszélsz vele erről? Valószínűleg nem foglalkozik a képekkel, különben nem a fiók alján lennének. Szerintem ha elmondod neki, hogy téged ez zavar akkor lehet, hogy kidobja magától is. De ha nem akar megválni tőlük, akkor ne rendezz jelenetet. Az az ember a párod múltjának a része, ezen már nem változtathatsz.
2010. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%

"Én elvártam,és a Drágám eleget is tett ennek" :O:O:O:O


Én egy ilyen kérés után a "Drágámat" dobnám ki, ez ezer.

Senkinek nincs joga megfosztania az emlékeimtől. SENKINEK!

És eddig még egyetlen barátom se kért ilyet.

Amelyik exemről van képem arról van, és jó érzés a régi szép időkre emlékezni. Ez nem azt jelenti, hogy egész álló nap azokat nézegetem.

Ha valaki az emlékekre féltékeny, az eléggé önbizalom/bizalomhiányban szenved. És ez már alapban rossz indítás.


Kérdező- Neked nincsenek képeid az exekről? Vagy ez az első?


Tesómtól kérte a jelenlegi barátja, hogy tépje le a képről az ex barátját, amin együtt voltak, amit hogy ne legyen veszekedés, meg is tett.

Azóta egyfolytában lelkiismeretfurdalása van, hogy meggyalázta a közös emléküket. Ez nagyon rossz! Ne várd el ugyanezt attól az embertől, akit szeretsz és ő viszont szeret.

2010. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
58%
Én nem várok el ilyesmit. A múltja is hozzá tartozik, amit vagy elfogadok vele együtt, vagy...
2010. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
63%

Az exemmel nagyon csúnyán szakítottunk.

Egy képem maradt róla, a többit elhagytam(egy dvdre voltak kiírva nekem a képek, nála előhívva is megvank/voltak)

Sajnálnám, ha kidobná, de megértem. Egymás élete voltunk 2évig, szerettük is egymást, de jött az életünkbe egy kígyó, ami megmérgezte a kapcsolatot, végül elsodródtunk.

A képek nekem is megvannak, az emlékeimben, és neki is. Nagyon sok szép emlék gyűlt össze. Ha a papírt kidobja, ha delt nyom a könyvtáraknak, azok attól még megmaradnak.

Bennünk.

Ha nem tudod elfogadni, hogy volt az ex, aki neked nem lesz sose komolynak beállítva, mindig te leszel a komoly, amíg együtt vagytok, és nem tudod elfogadni, hogy azok emlékek neki, akkor önző vagy.

Az az életének egy része. Szerintem nem ül melléd egy albummal az ölében, hogy nézd itt a gizivel épp olasz fagyit eszünk, itt meg a gizivel.

Ha ő megnézi nélküled, az sem értem miért kell fájlalni.

Múlt, melléd bújik oda, te vagy a kedves, az ex is lehet rég tovább lépett. Pl én 1,5szeres anyuka vagyok, és ha ábrándosakat is sóhajtana a képek felett, akkor sem ér vele semmit. Max, még nincs túl rajta igazán.


A páromnak is megvannak régi barátnőkről képek, és jót mosolyogtunk egyen egyen, mikor költözéskor megnézegettem.

Jó történetek, nagy nevetések lettek végül. És mi még meg is beszéltük, hogy a múltunkból mi és hogyan hagyott tüskét, mi az ami látszólag ok nélkül nevetésre sarkall...

2010. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
62%
Én sok olyat ismerek, akiknek az ex-e továbbra is jóbrátja, szinte családtagja. Jó, persze,ha veled lakik, ne rakja ki a vitrinbe a régi exek képeit, de a fiókjában miért ne tarthatná. Nem kell gyűlölködni, meg irigykedni szerintem.
2010. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez nem elvárható. Sőt, nem is értem. Nekem az exeimmel készült képek az életem része, évekről, évtizedekről van szó, benne a kirándulások, szép helyek, emlékek, albumokba rendezve. A fiók mélyén vannak, de eszembe nem jutna kidobni őket senki kedvéért. És nem a személyek miatt, hanem az elmúlt évek emléke és tisztelete miatt. Öreg koromban (ha megélem) jó lesz fellapozni őket. Lehet hogy addigra már nem lesz senkim, csak ezek az emlékeim...
2010. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
61%
Én soha, senki kedvéért nem dobnék ki egyetlen fényképet, vagy emléket sem, és nem is vártam el ilyet senkitől. A férjemnek is megvannak az emlékei, meg nekem is. Az egyik válaszoló azzal büszkélkedett, hogy bizony az ő kedvéért, kidobálta a kedves a régi fényképeit, mert ő megkérte rá. Hát, én ilyet nem kérnék senkitől.
2010. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27%
igen
2010. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem fogadod el a múltját és ez nem jó....MIért ne tarthatná meg a fényképét, ha egyszer régen együtt voltak, és szerették egymást. Gondolom nem nézegeti egyfolytában azt a képet, ott van a fiók mélyén, te se nézegesd mert nem sok közöd van hozzá. Ne mond, hogy te mindent kihajítottál, amik az exeidre emlékeztetnek. Nagyon lelketlen dolog lenne.
2010. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha esetleg a felesége leszel, és összeveszel az anyjával, akkor az anyja képeit is dobja ki? Egyáltalán, hogy jutott ez az eszedbe, hogy dobja ki a képeket? Bútort is cseréltettél vele? Mert ugye lehet, hogy a hálószobát mással is használta..
2010. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!