Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elvárható az,...

Szerintetek elvárható az, hogy jelenlegi párunk kidobja az exéről készült képeit?

Figyelt kérdés
Ti hogy álltok ehhez? Bánt, ha megtartja, vagy elfogadjátok?
2010. máj. 25. 20:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%
Elfogadható, hisz attól, mert szakítottak, nem tudja kitépni az életéből. Az sokat jelent, ha a fiók alján van. A férfiak nem szoktak szelektálni és kidobálni mindent szakítás után.. 23N
2010. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
Én elvártam,és a Drágám eleget is tett ennek
2010. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
50%
Az én párom fényképei közt is ott van egy kép a volt barátnőjéről, mikor együtt nézegettük a fényképeinket, akkor láttam. Hát, nem örültem neki, de nem mondtam, hogy dobja ki. Pedig átfutott az agyamon, csak nem tudom illene-e ilyet kérni. Legyen ott. Ha képeket nézegetek, akkor azt először külön teszem. :)
2010. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
Férjemnek az összes szerelmes levele,fényképek,tárgyak a szekrény alján lapulnak egy dobozban.Hozzátenném az enyém is.Egyikünknek sincs utban és tiszteletben tartjuk egymás multját.Már 15éve.
2010. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%
Sztem, majd ha a felesége leszel, akkor talán megkérdezheted, hogy mi legyen a képekkel. Egyelőre még Te is "csak" egy kapcsolat vagy. Így soha senkinek nem maradna egy fényképe sem, hiszen előre nem lehet tudni, hogy kivel fogjuk leélni az életünket.
2010. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%

Nem várom el, kérdező te kidobod az exeid kép az első szerelmeddel készült képeket kidobod? Nem vagy már szerelmes de attól még sokat jelent és ha öregemberként vissza nézed eszedbe juttnak majd a kellemes emlékek.

A párod nem érdemli meg ugyanezt.

2010. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
55%
Az ex a múltjához tartozik. El kell fogadnod, hogy előtted is volt élete a párodnak. féltékeny vagy a fotókra???
2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
55%

Az én páromnak viszonylag sok barátnője volt, és sokukról van is képe. Nem a közös lakásban tartja őket, hanem az apjánál a régi szobájában. Szerintem ezzel nincs semmi gond, az élete része.

Ennyi erővel kidobhatnám gyakorlatilag az összes ballagási képemet, mert az akkori barátommal vagyok rajtuk, akivel elég komoly volt a kapcsolatunk. Hát én enyhén szólva balhét csapnék, ha ki akarná dobatni őket... az ok, hogy a közösségi portálokon ne az exével pózoljon az ember, de az emlékeit hadd őrizze már meg...

2010. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
61%

"jelenlegi párunk"

Ez itt a kulcsszó.Ez vagy most te,holnap pedig lehet,hogy már ex.Most fontos vagy holnap talán már nem.De kitörölni téged nyomtalanul nem lehet,ha valaha,valamikor fontos voltál.Igen,vannak akik ragaszkodnak tárgyakhoz,mert emlékek,egy olyan embertől,emberről,aki egyszer fontos volt.Nem jelenti,hogy napi szinten nézegetni kell,a fiók mélye pont egy olyan hely,ahol ezeket őrizni lehet!Az valóban zavaró és jogos,ha belépsz a lakásba és egy óriásposzter van a falon,amint ő és az exe szerelmesen összebújnak.Ez tényleg ízléstelen lenne,hogy úgy kell nap,mint nap hazamenned,hogy lásd.De a fiók alja nincs szem elött állandóan!Neked egyetlen emléked sincs korábbi kapcsolatodból?Milyen lenne,ha tudnád,hogy az exeid szakítás után eltépték,elégették,kidobták stb a tőled kapott cuccokat,amiket annakidején nagy szeretettel vettél,adtál nekik?

A jelenlegi kapcsolat te vagy,de ne akard,hogy miattad elveszítse a múltját,a fejéből úgysem törölheted ki és az a legfontosabb,hogy most te vagy az,akit szeret!Azok a tárgyak nem bánthatják már ezt a kapcsolatot.Kivéve persze,ha hisztizel miattuk.

2010. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk pont fordítva volt.Amikor összeköltöztünk a pasimmal,ő minden régi levelet,képet ki akart dobni.Én mondtam neki,hogy tegyük el egy dobozba,a szüleinél jó helyen lesz.Lehet,hogy egyszer majd a kezébe akad,és akkor kellemes emlékek jöhetnek elő.Az ember szívesen emlékszik néha a régi jó dolgokra.
2010. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!